Orar

Pentru CTI, săptămâna de laborator începe miercurea și se termină marțea. Primul curs are loc marți, 05 Octombrie 2021, astfel:

  • seria 1CA: intervalul 10-12, sala EC105
  • seria 1CB: intervalul 12-14, sala EC105
  • seria 1CC: intervalul 08-10, sala EC105
  • seria 1CD: intervalul 16-18, sala PR001 / office hours: Luni 10-12 pe canalul Office Hours.

Pentru 1AC, primul curs are loc vineri, 08 Octombrie 2021, intervalul 10-12, sala AN034.

GrupaZiOraSalaAsistent
311ACaVineri16:00 - 17:00EG306Cristian VIJELIE
311ACbVineri17:00 - 18:00EG306Cristian VIJELIE
312ACaLuni18:00 - 19:00EG306Tiberiu CELEAPCĂ
312ACbLuni19:00 - 20:00EG306Tiberiu CELEAPCĂ
313ACaVineri18:00 - 19:00EG306Cătălin PUȘCOCI
313ACbVineri19:00 - 20:00EG306Cătălin PUȘCOCI
314ACaLuni08:00 - 09:00EG306Teodora ARGINTARU
314ACbLuni09:00 - 10:00EG306Teodora ARGINTARU
GrupaZiOraSalaAsistent
311CAaVineri10:00 - 12:00EG106Flavia OPREA
311CAbVineri08:00 - 10:00EG106Eduard STĂNILOIU
312CAaVineri14:00 - 16:00EG106Flavia OPREA
312CAbVineri12:00 - 14:00EG106Costin SIN
313CAaVineri08:00 - 10:00EG306Robert BARONESCU
313CAbVineri10:00 - 12:00EG306Robert BARONESCU
314CAaVineri12:00 - 14:00EG306Vlad CORNECI
314CAbVineri14:00 - 16:00EG306Theodor OPREA
GrupaZiOraSalaAsistent
311CBaLuni08:00 - 10:00EG306Alexandru VĂDUVA
311CBbLuni10:00 - 12:00EG306Alexandru VĂDUVA
312CBaLuni08:00 - 10:00EG106Vlad-Alexandru CĂTĂNOIU
312CBbLuni10:00 - 12:00EG106Vlad CORNECI
313CBaMarți18:00 - 20:00EG106Andrei MARTIN
313CBbMarți16:00 - 18:00EG106Andrei MARTIN
314CBaMarți18:00 - 20:00EG306Iulia Corcodel
314CBbMarți16:00 - 18:00EG306Andrei DAVID
315CBLuni12:00 - 14:00EG106Andrei DAVID
GrupaZiOraSalaAsistent
311CCaMiercuri10:00 - 12:00EG106Andreia OCĂNOAIA
311CCbMiercuri08:00 - 10:00EG106Răzvan VÎRTAN
312CCaMiercuri10:00 - 12:00EG306Elena MIHĂILESCU
312CCbMiercuri08:00 - 10:00EG306Eduard STĂNILOIU
313CCaMiercuri18:00 - 20:00EG106Alin POPA
313CCbMiercuri16:00 - 18:00EG106Andreia OCĂNOAIA
314CCaMiercuri18:00 - 20:00EG306Giorgiana VLĂSCEANU
314CCbMiercuri16:00 - 18:00EG306Giorgiana VLĂSCEANU
GrupaZiOraSalaAsistent
311CDaJoi08:00 - 10:00EG306Ștefan IRIDON
311CDbJoi10:00 - 12:00EG306Ștefan IRIDON
312CDaLuni16:00 - 18:00EG306Liza BABU
312CDbLuni18:00 - 20:00EG306Alin POPA
313CDaLuni16:00 - 18:00EG106Ionuț Mihalache
313CDbLuni18:00 - 20:00EG106Ionuț Mihalache
314CDaJoi10:00 - 12:00EG106Elena MIHĂILESCU
314CDbJoi08:00 - 10:00EG106Elena MIHĂILESCU
315CDJoi12:00 - 14:00EG106Dragoș MANOLEA
uso/orar.txt · Last modified: 2021/10/19 15:07 by sergiu.weisz
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0