Utilizarea Sistemelor de Operare

Orar

Pentru CTI, săptămâna de laborator începe miercurea și se termină marțea. Primul curs are loc marți, 24 septembrie 2019, astfel:

  • seria 1CA: intervalul 10-12, sala EC105
  • seria 1CB: intervalul 12-14, sala EC105
  • seria 1CC: intervalul 08-10, sala EC105
  • seria 1CD: intervalul 16-18, sala PR001

Pentru 1AC, primul curs are loc vineri, 27 septembrie 2019, intervalul 9-11, sala AN034.

Primul laborator are loc miercuri, 26 septembrie 2018.

Orar curs
Serie Zi/Ore Sală Titular de Curs
CA marți, 10-12 EC105 Răzvan Rughiniș
CB marți, 12-14 EC105 Mihai Carabaș
CC marți, 08-10 EC105 Răzvan Deaconescu
CD marți, 16-18 PR001 Alexandru Radovici
AC vineri, 9-11 AN034 Răzvan Rughiniș
Orar laborator
Grupă Zi Oră Sală Asistent
311CAa joi 10-12 EG306 Costin CARABAȘ
311CAb joi 8-10 EG306 Octavian GUZU
312CAa luni 16-18 EG106 Sergiu WEISZ
312CAb joi 18-20 EG306 Flavia OPREA
313CAa miercuri 16-18 EG306 Giorgiana VLĂSCEANU
313CAb miercuri 18-20 EG306 Mihai BĂRBULESCU
314CAa luni 18-20 EG106 Alice ȘUIU
314CAb joi 16-18 EG306 Eduard STĂNILOIU
315CAa vineri 18-20 EG106 Alexandru VĂDUVA
315CAb vineri 16-18 EG106 Alexandru VĂDUVA
Grupă Zi Oră Sală Asistent
311CBa luni 8-10 EG306 Andreea STOICAN
311CBb luni 10-12 EG306 Elena MIHĂILESCU
312CBa vineri 16-18 EG306 Andrei MARTIN
312CBb vineri 14-16 EG306 Andrei MARTIN
313CBa marti 18-20 EG106 Vlad CORNECI
313CBb miercuri 16-18 EG106 Ștefan TEODORESCU
314CBa luni 14-16 EG306 Cristiana STAN
314CBb marți 16-18 EG106 Flavia OPREA
315CBa luni 12-14 EG306 Roxana RADU
315CBb vineri 12-14 EG306 Alexandru FAZAKAȘ
Grupă Zi Oră Sală Asistent
311CCa joi 14-16 EG106 Adrian ZĂTREANU
311CCb joi 14-16 EG306 Eduard STĂNILOIU
312CCa marți 10-12 EG306 Elena MIHĂILESCU
312CCb marți 14-16 EG306 Liza BABU
313CCa marți 12-14 EG306 Liza BABU
313CCb vineri 14-16 EG106 Iuliana BRÎNZOI
314CCa luni 14-16 EG106 Sergiu WEISZ
314CCb luni 12-14 EG106 Andreea MITRAN
315CCa joi 12-14 EG106 Adrian ZĂTREANU
315CCb joi 12-14 EG306 Ebru RESUL
Grupă Zi Oră Sală Asistent
311CDa vineri 8-10 EG306 Ioana CULIC
311CDb vineri 10-12 EG306 Ioana CULIC
312CDa miercuri 18-20 EG106 Ștefan TEODORESCU
312CDb luni 18-20 EG306 Alexandru VOCHESCU
313CDa miercuri 14-16 EG106 Ioana CULIC
313CDb luni 16-18 EG306 Alexandru VOCHESCU
314CDa joi 10-12 EG106 Alexandru RADOVICI
314CDb joi 16-18 EG106 Ioana CULIC
315CDa joi 8-10 EG106 Alexandru RADOVICI
315CDb joi 18-20 EG106 Ioana CULIC
Grupă Zi Oră Sală Asistent
311AC miercuri 12-14 EG306 Ioana CULIC
312AC miercuri 8-10 EG306 Robert BARONESCU
313AC miercuri 10-12 EG306 Alexandru RADOVICI
314AC miercuri 14-16 EG306 Giorgiana VLĂSCEANU
uso.txt · Last modified: 2018/10/07 12:02 by razvan.deaconescu
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0