This is an old revision of the document!


Sisteme de Operare

Trimitere teme

Orar și împărțire pe semigrupe

Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CAa Joi EG 306 14-16 Liza Babu
331CAb Joi EG 306 12-14 Liza Babu
332CAa Joi EG 106 16-18 Costin Carabaș
332CAb Joi EG 106 18-20 Eduard Staniloiu
333CAa Joi EG 306 16-18 Darius Mihai
333CAb Miercuri EG 207 18-20 Mihai Silviu Murgan
334CAa Marți EG 306 14-16 Alexandru Radovici
334CAb Joi EG 306 18-20 Lutan Adrian
335CAa Marți EG 306 18-20 Lutan Adrian
335CAb Marți EG 306 16-18 Roxana Nicolescu
336CAa Joi EG 106 14-16 Eduard Staniloiu
336CAb Miercuri EG 207 16-18 Mihai Silviu Murgan
Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CBa Luni EG 306 08-10 George Muraru
331CBb Luni EG 306 12-14 Ioana Ciornei
332CBa Luni EG 306 14-16 Ioana Ciornei
332CBb Luni EG 306 10-12 George Muraru
333CBa Miercuri EG 306 14-16 Costin Carabaș
333CBb Miercuri EG 306 18-20 Vladimir Andrei Olteanu
334CBa Miercuri EG 306 16-18 Costin Carabaș
334CBb Marți EG 306 10-12 Adrian Șendroiu
335CBa Luni EG 306 18-20 Mihai Bărbulescu
335CBb Luni EG 306 16-18 Dragoș Costea
336CBa Marți EG 306 12-14 Elena Mihăilescu
336CBb Marți EG 306 08-10 Adrian Șendroiu
Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CCa Vineri EG 106 18-20 Gabriel Bercaru
331CCb Vineri EG 106 16-18 Stefan Alexandru Aldoiu
332CCa Vineri EG 306 16-18 Neculai Balaban
332CCb Marți EG 106 12-14 Darius Mihai
333CCa Marți EG 106 14-16 Darius Mihai
333CCb Miercuri EG 306 08-10 Răzvan Crainea
334CCa Miercuri EG 306 10-12 Răzvan Crainea
334CCb Vineri EG 306 18-20 Neculai Balaban
335CCa Marți EG 106 08-10 Robert Baronescu
335CCb Vineri EG 306 12-14 Elena Mihăilescu
336CCa Vineri EG 306 10-12 Elena Mihăilescu
336CCb Marți EG 106 10-12 Robert Baronescu

Împărțire pe grupe

  • Completarea acestei pagini va fi realizată de asistenți. Fiecare asistent va completa pentru semigrupele la care ține ore.
  • Laboratorul are loc în sala EG306 sau în sala EG106 sau în sala EG207.
  • Font obișnuit pentru cei care fac parte din semigrupa respectivă.
  • Font italic pentru alții: restanțieri sau cei care au făcut schimb conform precizărilor din reguli.
    • Font bold pentru cei care încă nu au accept de la amândoi asistenții
  • Este permisă participarea a cel mult 16 studenți la un laborator.

Luni, EG 306, 08-10 (331CBa, George Muraru)

  1. DOBRE Anca
  2. LUPU Andreea
  3. MATEESCU Cristina-Ramona
  4. DINICĂ Mihaela-Diana
  5. PĂUCĂ Dragoş-Cristian
  6. GUSTĂ Marius-Daniel
  7. CUNE Cristian
  8. CUNE Andrei
  9. GHERGU Mihai-Adrian
  10. NICU Răzvan-Alexandru
  11. BĂNICĂ Alexandru-Ionuț
  12. DUŢĂ Viorel-Ionuţ
  13. MOISE Petre-Gabriel
  14. NĂSTĂSESCU George-Silviu

Luni, EG 306, 10-12 (332CBb, George Muraru)

  1. DIMOIU Cezar-Gabriel
  2. EPURE Hristu-Ştefan
  3. COCEA Ştefan-Bogdan
  4. SPĂTARU Andrei-Raul
  5. BĂRBUCEANU Georgiana-Iuliana, 341C2
  6. LEOVEANU Radu-Gilbert
  7. MUŞAT Mihai-Robert
  8. DOROBANŢU Florin-Claudiu
  9. DINICĂ Ion-Robert
  10. PĂTRAŞCU Cristian-Bogdan
  11. PREDA Daria-Maria
  12. BUICĂ Mihai-Victoraș

Luni, EG 306, 12-14 (331CBb, Ioana Ciornei)

  1. ZAMFIR Călin
  2. BENGESCU Paul
  3. DUMITRU Andrei-Tiberiu
  4. MINEA Alexandra
  5. VLAD Andrei-Alexandru
  6. BĂLAN Giorgiana-Lavinia
  7. STOICA Iulia
  8. BURTEA Maria
  9. MIHAILOV Doina
  10. JIANU Maria
  11. GHILINTĂ Laura-Nicoleta
  12. BĂJENARU Cătălin
  13. VOICU Alex-Georgian
  14. BOARU Alexandru
  15. NEAŢĂ Adrian
  16. PÎSLARI Vadim

Luni, EG 306, 14-16 (332CBa, Ioana Ciornei)

  1. SANDA Nicoliţă-Şerban
  2. DASCĂLU Denis-Cătălin
  3. DATCU Gabriel
  4. ENACHE Mihai
  5. FOCŞA Ştefan
  6. PUŞCOCI Mihai-Cătălin
  7. DIACONESCU Florin
  8. CREMENEANU Alexandru
  9. SITEAVU Rareş-Andrei
  10. STANCU Ştefan-Aurel
  11. GIORGI Oana-Cristina
  12. ELEFTERESCU Cristina-Elena
  13. FRĂSINEANU Patricia-Teodora
  14. DUȚU Adelin-Gabriel
  15. DRĂGHICI Mihai

Luni, EG 306, 16-18 (335CBb, Dragoș Costea)

  1. VĂDUVA Ana-Maria
  2. DOROBANŢU Florin-Claudiu
  3. LICĂ Ştefan
  4. POŞTA Ştefănel
  5. GÎRLEA Adelina
  6. POPESCU Teodor
  7. STOICA Răzvan-Andrei
  8. HÎRTOPANU Ciprian
  9. JERCAN Alexandru-Constantin
  10. PANCU Mihai-George
  11. PÎRLEA Cătălin-Alexandru
  12. MIHĂILĂ Corina
  13. PETRE Alexandra-Elena
  14. ISLEAM Gabriel-Mihai
  15. ŞANDRU Andreea-Daniela
  16. CHIRIŢĂ Alexandra-Paraschieva

Luni, EG 306, 18-20 (335CBa, Mihai Bărbulescu)

  1. Hortopan Andrei
  2. Stan Andrei Ionuț
  3. Nicolescu Radu
  4. Mocanu Presma Vladimir
  5. Marcu Nicolescu Cezar
  6. Onoleață Georgiana Andreea
  7. Radu Daniel
  8. Niculae Andrei Ionuț
  9. Ristea George Valentin
  10. Ionită Mihai Sebastian
  11. Poboranu Alexandru
  12. Zamifratos Amir 334 CB
  13. Negoescu Valentin 342C4

Marți, EG 306, 08-10 (336CBb, Adrian Șendroiu)

  1. CODARCEA Edward-Andrei
  2. MAMUT Erhan
  3. ORĂȘTEANU Andrei
  4. PETRE Gabriel
  5. PETREACĂ Vlad-Florin
  6. PREDA Andrada-Elena
  7. RAŢĂ Andrei
  8. ROȘIANU Sergiu-Constantin
  9. SAVU Andreea-Simona
  10. VAVA Teia
  11. VODIȚĂ Ștefan
  12. VOZIAN Valentin

Marți, EG 106, 08-10 (335CCa, Robert Baronescu)

  1. ANTOHI Alexandru
  2. BĂNȚOIU Maria-Cristiana
  3. BRATOSIN Cătălin
  4. BREZEANU Dan
  5. BUZATU Corina
  6. ENESCU Tudor
  7. MARIN Ionuț Alexandru
  8. MĂRGEANU Andrei
  9. REZEANU Călin
  10. SEVASTRE Anca
  11. SIMESCU Andrei
  12. URSU Olimpia Denisa
  13. VASILE Nicolae-Andrei
  14. COSTIN Nicolae-Mircea - 341C4
  15. BUTMALAI Dan - 333CC
  16. PĂDURARU Ana-Maria - 333CC

Marți, EG 306, 10-12 (334CBb, Adrian Șendroiu)

  1. CHIRIȚOIU Bogdan, 334CC
  2. GRINDEI Maria-Alexandra
  3. MUNTEANU Liviu
  4. NICULA Iulian-Ștefan
  5. PLAI Alexandru-Andrei
  6. PURCĂRELU Tudor
  7. POPA-ARTENE Andrei
  8. ROTARU Răzvan-Andrei
  9. SÎRBU Sandu
  10. STAMATESCU Dragoş
  11. STOICA Theodor-Nicolae
  12. SULEA Ştefan
  13. VULPE Cristina-Elena

Marți, EG 106, 10-12 (336CCb, Robert Baronescu)

  1. BURCEA Vlad
  2. ISCRULESCU Laura
  3. KUCSINSCHI Bogdan
  4. MUTU Teodor-Grigore
  5. NONEA Victor
  6. PARASCHIV Alin
  7. RADU Emanuel-Ioan
  8. SAFTA Daniel
  9. SCHIPOR Daniel
  10. STAN Bogdan
  11. STANCU Bogdan
  12. UNGURU Dragoș
  13. VAIS Adela
  14. VOICULESCU Vlad
  15. ZAMFIR Ovidiu-Ionuț

Marți, EG 306, 12-14 (336CBa, Elena Mihăilescu)

  1. ANDREESCU Maria-Elena
  2. BALINT Petruța-Ioana
  3. BOBOC Mădălina
  4. CAPALB Radu-Mihai
  5. DOBOȘ Claudiu-Florin
  6. DUMITRAȘ Tudor-Ionuț
  7. GAVRILUȚĂ Silviu-Gabriel
  8. IANCU Horia-Ion
  9. IVANOV Cristina
  10. MIRCIU Andrei-Constantin
  11. NEGOIȚĂ Estella-Paula
  12. PAVEL Marian-Alexandru
  13. PREDA Andrada-Elena
  14. VIJELIE Cristian-Mihai, 332CC
  15. CHICIUC Alisa, 334CC
  16. Vlad Theia-Mădălin, 334CC

Marți, EG 106, 12-14 (332CCb, Darius Mihai)

  1. BONTEANU Alexandru-Marius
  2. BORONEA Ștefan
  3. BUSUIOC Răzvan-Andrei
  4. BÂIBÂȚĂ Dan-Radu-Costin
  5. CĂTRUNĂ Andy-Eduard
  6. CÎMPUREANU George
  7. CONSTANTIN Maria
  8. IRIDON Ștefan
  9. MATEI Andreea-Maria
  10. NICOLAE Gabriel
  11. SAVA Ștefan
  12. SCHIOPU Ciprian
  13. UNGUREANU Paul-Sebastian
  14. VOICU Emil Ștefan

Marți, EG 306, 14-16 (334CAa, Alexandru Radovici)

  1. BĂRBUȚA Beniamin
  2. CRACIUNOIU Cezar
  3. DRANCA-COCNEANU Eduard
  4. DRAGOMIR Adrian
  5. GEORGESCU Andrei Călin
  6. GHEOACE Mihai
  7. IONIȚĂ Cristian Nicolae
  8. JUGĂNARU Călin
  9. MORARU Liviu - Nicolae
  10. MUȘĂTESCU Costin - Teodor
  11. NECULA Horațiu
  12. RADU Cosmin Daniel
  13. ȘTEFAN Adrian - Daniel

Marți, EG 106, 14-16 (333CCa, Darius Mihai)

  1. APOSTOL Alexandru Theodor
  2. BERESTEAN Cătălin
  3. BUGA Adrian Alexandru
  4. BURDUJA Valentin-Alexandru
  5. CARAGICU Robert Andrei
  6. CHIREA Mihaela
  7. CIOCAN Ștefan Cosmin
  8. CONDRUZ Cristian
  9. CONSTANTIN Ioan Mihai
  10. RĂIBULEŢIU Victor-Florin
  11. ROTARU Leonard-Claudiu
  12. TERIȘ Olga
  13. IORDACHE Cristiana, 335CC
  14. MIU Gabriel, 341C3
  15. CIARNĂU Clara-Maria, 343C5

Marți, EG 306, 16-18 (335CAb, Roxana Nicolescu)

  1. DUŢU Teodor-Ştefan
  2. POPESCU Daniel-Octavian
  3. ŞERBAN Petre-Bogdan
  4. RADU Dragos
  5. TRAŞCĂ Andrei-Cătălin
  6. CERNEA David-Andreas
  7. CONSTANTINESCU Sergiu
  8. NEMŢUC Ilie-Ştefan
  9. LAZĂR Andreea-Irina
  10. DINU Andra-Sabina
  11. DOGARU Raluca-Petruţa
  12. STROIE Alesandra-Monica
  13. NECULAI Mirela
  14. CRUCERU Cristian-Vlad

Marți, EG 306, 18-20 (335CAa, Lutan Adrian)

  1. VELICU Mihai-Corneliu
  2. SMEU Adina
  3. CĂLĂTOAIE Iulia-Adriana
  4. GEORGESCU Alin-Andrei
  5. LINTESCU Alin-Marian
  6. LINTESCU Codrin-Constantin
  7. IUGA Florin-Eugen
  8. MANEA Alexandru-Gabriel
  9. NEGRU Bogdan-Cristian
  10. MILLIO Anca
  11. PETRE Adrian-Antonio
  12. SIMTINICĂ Matei-Ştefan
  13. URSULESCU Liviu-Gabriel

Miercuri, EG 306, 08-10 (333CCb, Răzvan Crainea)

  1. ARGINT Dragoş-Iulian
  2. ARMINIA Mihail
  3. BĂBĂLĂU Ion
  4. BĂLAŞA Andrei-Alin
  5. BĂRBULESCU Laurențiu-Constantin
  6. BŐGŐZI Emilia-Mihaela
  7. BOTEZATU Vlad-Andrei
  8. CIOCÎRLAN Cosmin-Gabriel
  9. TAFTĂ-POTOP Tiberiu
  10. STANCIU Andrei-Alexandru
  11. SPĂTARU Mihai-Adrian - 343C5
  12. DUȚĂ Ilie-Adrian - 332AA
  13. LAVRIC Andrei - 332AA
  14. MIHAI Alexandru - 332AA
  15. VASILE Victor - 332AA
  16. GEMAN Dorin-Andrei - 331CA
  17. OLTEANU Andrei-Laurentiu - 331CA

Miercuri, EG 306, 10-12 (334CCa, Răzvan Crainea)

  1. ANDREI Mihai-Valentin
  2. ANDRIEŞ Cristina
  3. BELÎI Denis
  4. BORCEA Rareş-Ioan
  5. BUBOC Victoria
  6. CĂRBUNARU Marian
  7. CHIRIŢĂ Alexandra-Paraschieva
  8. COSTACHE Vlad-Ioan
  9. COSTIN Eugen
  10. CRĂCIUN Ioana
  11. DEACONU Andreea-Carina
  12. MIHALACHE Ionuţ-Marius
  13. PETRE Ana-Gabriela
  14. TOMOESCU Iulia - Cristina
  15. VÎLCEA Alexandru
  16. ZAMAN Ioana-Raluca - 332CA
  17. BRĂNESCU Ioana - 332CA

Miercuri, EG 306, 14-16 (333CBa, Costin Carabaș)

  1. Ștefan Iulia-Renata
  2. CÎMPEANU Alexandra-Cristina
  3. DOGARU Mihai-Sorin
  4. NĂSTASE Vlad-Iulius
  5. SPOIALĂ Valerică Mădălin
  6. SCRAB Adrian
  7. AGAPIE Vlad
  8. DREHUȚĂ Alexandra
  9. RUSU Ruxandra
  10. OPRINA Daria-Maria
  11. MAREȘ Cătălin-Constantin
  12. BĂLĂȘESCU IONUȚ-Marius
  13. CONSTANTIN Marius Manuel - 342C2

Miercuri, EG 207, 16-18 (336CAb, Mihai Silviu Murgan)

Miercuri, EG 306, 16-18 (334CBa, Costin Carabaș)

  1. PIROȘCA Radu Andrei
  2. STOICA Mihai-Florin
  3. LUNGU-STAN Vlad-Constantin
  4. NITU Anca Gabriela
  5. IONESCU Ioana
  6. PALADE Thomas-Emanuel
  7. POPA Vlad-Gabriel
  8. MIHALESCU Mihaela
  9. CIORNEI Alexandra
  10. IVAN Ana
  11. NĂSTASE Adina-Ștefania
  12. LEICA Vlad
  13. MITROI Vlad-Laurentiu - 331AA
  14. TUDOSE Ionut-Cristian - 331AA

Miercuri, EG 207, 18-20 (333CAb, Mihai Silviu Murgan)

Miercuri, EG 306, 18-20 (333CBb, Vladimir Andrei Olteanu)

  1. CORBESCU Alexandru
  2. SFETCU Iulian-Andrei
  3. IONIȚĂ Ada-Cosmina
  4. ȚACU Ovidiu-Mihai
  5. SINA Ana
  6. RĂDESCU Ioana
  7. SAVA Diana Andreea
  8. BERCU Mihaela-Bianca
  9. COSTREIE Daiana
  10. TĂTARU Denis-Gabriel
  11. GHEORGHE Tudor-Răzvan
  12. ȚEPEȘ-ONEA Filip
  13. BACULA Ianis
  14. NEACȘU Antoniu
  15. PARASCHIV Nicoleta-Manuela 336CB

Joi, EG 306, 12-14 (331CAb, Liza Babu)

  1. TUDOSOIU Marius-Florinel
  2. CĂTĂNOIU Vlad-Alexandru
  3. MANCAȘ Viorica
  4. COSTINESCU Teodora
  5. PAPA Mihai-Eugen
  6. EPURE Ionuț
  7. HUȚAN Oana-Maria
  8. JIDOVU Bogdan
  9. NIȚU Daniel-Samuel
  10. DIEACONU Vlad-Ștefan
  11. SERIŢAN Andrei
  12. RĂILEANU Ana-Arina 334CA
  13. MACOVEI Antonio-Dan 334CA
  14. STĂNCIOI Ioana-Ruxandra 333CA
  15. PREDA Marian-Georgian 332CA
  16. IACOBESCU Ovidiu-Alexandru 342C4

Joi, EG 306, 14-16 (331CAa, Liza Babu)

  1. ARON Ionuț-Robert
  2. DINCĂ Alexandra-Maria
  3. ZAMFIR Mihnea-Cristian
  4. FLEANCU Ingrid-Adina
  5. ȘIPOTEANU Ștefan-Răzvan
  6. DRĂGOI Darius-Octavian
  7. RADU David-Alexandru
  8. ȘOȘEA Andrei-Dorin
  9. OLTEAN Andreea-Diana
  10. GLOD George-Daniel
  11. ANDRIEȘ Alexandru-Corneliu
  12. CRISTIAN Vlad-Alexandru
  13. MIHAI Florian-Bogdan
  14. DUMITRESCU Andrei
  15. IONESCU Diana
  16. COZUC Andreea-Larisa, 332CA

Joi, EG 106, 14-16 (336CAa, Eduard Stăniloiu)

  1. TEAU Daria
  2. PASMANGIA Ovidiu
  3. VLĂESCU Adrian
  4. DINIȘOR Alexandra
  5. ȘERBĂNOIU Simona
  6. DUȚU Iulian-Alexandru
  7. NICOLAU Mihnea-Andrei
  8. NICOLAE Gabriel
  9. VLĂDESCU Cristiana Veronica
  10. PETRESCU Ioana Raluca
  11. VINTILĂ Marius Mihai
  12. COJOCARU Cristina
  13. CIUDIN Andreea
  14. POPESCU Flavia-Alexandra
  15. SOARE Magda-Adriana
  16. AMARIEI Lucian
  17. BĂNULESCU Andreea - 332AB
  18. SIMION Valentin - 332AB
  19. GRIGORUȚĂ Bogdan-Ioan - 332AB

Joi, EG 106, 16-18 (332CAa, Costin Carabaș)

  1. CHIRIȚĂ Maria-Luissa
  2. NEMULESCU Roxana-Elena
  3. MĂRĂCINE Nicoleta-Alexandra
  4. GALICEANU Alina-Mădălina
  5. PUIU Anton
  6. IANCU Răzvan-Gabriel
  7. CHIRIMBU Liviu
  8. ALDEA Sorina-Theodora
  9. CÎRSTEA Adina-Ștefania
  10. ILIESCU Oana-Maria
  11. TUDOR Adriana-Nicoleta
  12. GHELDIU Bianca-Andreea
  13. IORDĂCHIUȘI Daniela - 333CA
  14. GHERGHIȚĂ David - 334CA

Joi, EG 306, 16-18 (333CAa, Darius Mihai)

  1. ALBIȘORU Andrei-Nicolae
  2. BORȚOI Adrian-Dumitraș
  3. CAZACU George Doru
  4. CIUPITU Dennis-Mircea
  5. DINCĂ Dragoș-Ionuț
  6. DUMITRAȘCU Ioan-Lucian
  7. DUMITRU Irina-Alexandra
  8. IBRAM Edane
  9. MANEA Lucian-Cristian
  10. MILEA Claudiu
  11. MIREA Teodor-Adrian
  12. MUȘAT Bianca-Ștefania
  13. NANU Andrei
  14. OTOPELEANU Andrei Cristian
  15. PARASCHIV Alexandra
  16. PRIOTEASA Cătălina-Eleonora

Joi, EG 106, 18-20 (332CAb, Eduard Stăniloiu)

  1. MIRCEA Alexandru-Alin
  2. BADEA Dan Gabriel
  3. BERCARU Valentin
  4. MONEA Damian
  5. HĂRMĂȘEL Adrian
  6. ȘERBAN Dragoș Marian
  7. FINTA Ovidiu Adrian
  8. RĂDULESCU Andrei
  9. MĂTASE Roxana-Valentina
  10. TĂNĂSESCU-SCARLAT Chrys
  11. POPESCU Andrei-Gabriel - 333CA
  12. VIȘAN Costin - 333CA
  13. TUDORESCU Ana-Maria - 333CA

Joi, EG 306, 18-20 (334CAb, Lutan Adrian)

  1. PETCU Monica-Alexandra
  2. MOLDOVAN Victor-Sever
  3. JOICĂ Daniel-Mihai
  4. ANGHEL Ionuţ - Petrişor
  5. GROSU Octavian-Alexandru
  6. BRODSCHI Mihai
  7. RĂDUCU Roberto-Cătălin
  8. DUICAN Mihaela-Aura
  9. MANEA Andrei
  10. MINCĂ Andrei-Mihai
  11. MAZILU Gabriel-Nicolae
  12. ŞTEFAN Adrian-Daniel

Vineri, EG 306, 10-12 (336CCa, Elena Mihăilescu)

  1. ALUCULESEI Marius-Andrei
  2. ANTONESCU Raluca
  3. CORCODEL Denisa
  4. DEATCU Andrei
  5. DUMITRU Alexandru Călin
  6. HUȚUI Andrei-Dan
  7. LUCA Vlad-Gabriel
  8. MARINESCU Ana
  9. BUȘE Maria-Alexandra - 332AA
  10. MANOLIU Aris-Andrei - 332AA
  11. GIUVELCĂ Horia - 331AA
  12. MATEI Roxana - 331AA
  13. RUSU Gabriel - 331AA
  14. CIULEI ROBERT - 334AB

Vineri, EG 306, 12-14 (335CCb, Elena Mihăilescu)

  1. BURCEA Mihai-Alexandru
  2. CHINDUAMBA Soarco
  3. COSTANDA George
  4. DRUMEȘI Răzvan
  5. FECHEȚ Ștefan
  6. PETRE Ovidiu-Adrian
  7. POPA Andrei
  8. SĂNDULEAC Vlad-Alexandru
  9. STOICA Daniel-Cosmin
  10. STRĂTILĂ Andrei
  11. ȚARAN Elena-Georgiana
  12. ZANFIR Mihai-Bogdan
  13. CRAIOVEANU Sergiu-Ionuț - 331AA
  14. STANCIU Ștefan-Lucian - 333CC
  15. PARASCHIVA Mihai-Florian - 331AA

Vineri, EG 106, 16-18 (331CCb, Stefan Alexandru Aldoiu)

Vineri, EG 306, 16-18 (332CCa, Neculai Balaban)

  1. STRATONE Daniel
  2. STAN Marius Bogdan
  3. VIJELIE Cristian-Mihai
  4. BUDĂU George
  5. CIREAȘĂ Roxana-Georgiana
  6. COSMIN Daniela-Ioana
  7. GHENEA Iustinia

Vineri, EG 106, 18-20 (331CCa, Gabriel Bercaru)

  1. APĂTEAN Răzvan-Florin
  2. BĂCANU Adelin-Nicuşor
  3. BORDÂNCĂ Ilinca-Simina
  4. CREȚU Cristian-Cătălin
  5. CURSARU Răzvan-Mihai
  6. DIMA Claudiu-Alexandru
  7. DIMA Alexandru-Lucian
  8. DUGĂEŞESCU Andrei
  9. DUMENICĂ Andrei-Florin
  10. IANCU George-Andrei
  11. ION Alexandra-Gabriela
  12. MUNTEANU Răzvan
  13. ONOSE Alexandra-Cristina
  14. OPREA Ana
  15. TRANDAFIRESCU Mihai
  16. TURBATU Gabriel-Andrei

Vineri, EG 306, 18-20 (334CCb, Neculai Balaban)

  1. STAN Mihaela-Andreea
  2. UNGUREANU Andrei
  3. STREJOVICI Andreea Mihaela
  4. PLEȘOIANU Andrei-Bogdan
  5. CIMBIR Luciana 334CC
  6. MURARU Mihaela 332CA
  7. PRIBEAGU Simona-Camelia 332CC
so.1550685387.txt.gz · Last modified: 2019/02/20 19:56 by darius.mihai
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0