Orar și împărțire pe semigrupe

Orar curs
Serie Zi Interval Sală Titular curs
3CA Luni 14-16 Online Costin Raiciu
3CA Miercuri par 8-10 Online Costin Raiciu
3CB Miercuri 8-10 Online Mihai Carabaș
3CB Joi impar 8-10 Online Mihai Carabaș
3CC Luni impar 18-20 Online Răzvan Deaconescu
3CC Miercuri 18-20 Online Răzvan Deaconescu
Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CAa Joi EG 306 14-16 Alexandru Radovici
331CAb Joi EG 306 16-18 Vlad Corneci
332CAa Joi EG 106 14-16 Darius Mihai
332CAb Joi EG 106 18-20 Adrian Luțan
333CAa Joi EG 106 16-18 Daniel Dincă
333CAb Miercuri EG 207 18-20 Mihai Murgan
334CAa Marți EG 207 14-16 Costin Carabaș
334CAb Joi EG 306 18-20 Vlad Corneci
335CAa Miercuri EG 306 14-16 Andrei Martin
335CAb Marți EG 306 14-16 Adrian Șendroiu
336CAa Miercuri EG 207 16-18 Alice Șuiu
336CAb Marți EG 106 14-16 Robert Baronescu
Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CBa Luni EG 306 12-14 Andrei Martin
331CBb Marți EG 306 10-12 Gabriel Bercaru
332CBa Marți EG 306 08-10 Răzvan Crainea
332CBb Luni EG 306 16-18 Eduard Stăniloiu
333CBa Marți EG 306 12-14 Costin Carabaș
333CBb Miercuri EG 306 18-20 Alice Șuiu
334CBa Joi EG 207 18-20 Alexandru Marin
334CBb Vineri EG 306 14-16 Darius Mihai
335CBa Luni EG 306 08-10 Elena Mihăilescu
335CBb Luni EG 306 18-20 Eduard Stăniloiu
336CBa Miercuri EG 306 16-18 Mihai Murgan
336CBb Luni EG 306 10-12 Elena Mihăilescu
Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CCa Vineri EG 106 18-20 Gabriel Bercaru
331CCb Vineri EG 106 16-18 Darius Mihai
332CCa Vineri EG 306 16-18 Elena Mihăilescu
332CCb Joi EG 106 08-10 Ionuț Mihalache
333CCa Vineri EG 306 18-20 Robert Baronescu
333CCb Miercuri EG 306 10-12 Ionuț Mihalache
334CCa Miercuri EG 306 08-10 Ionuț Mihalache
334CCb Marți EG 306 16-18 Adrian Șendroiu
335CCa Marți EG 207 08-10 Liza Babu
335CCb Joi EG 306 08-10 Liza Babu
336CCa Vineri EG 306 10-12 Laura Ruse
336CCb Marți EG 106 10-12 Răzvan Crainea

Împărțire pe grupe

  • Completarea acestei pagini va fi realizată de asistenți. Fiecare asistent va completa pentru semigrupele la care ține ore.
  • Laboratorul are loc pe Microsoft Teams.
  • Font obișnuit pentru cei care fac parte din semigrupa respectivă.
  • Font italic pentru alții: restanțieri sau cei care au făcut schimb conform precizărilor din reguli.
    • Font bold pentru cei care încă nu au accept de la amândoi asistenții
  • Este permisă participarea a cel mult 16 studenți la un laborator.

Luni, EG306, 08-10 (335CBa, Elena Mihăilescu)

  1. APĂVĂLOAE Sergiu-Petru
  2. BIŢĂ Mihai-Valentin
  3. CIOBANU Alin-Matei
  4. DUŢULESCU Andreea-Nicoleta
  5. MIHAILOV Constantin
  6. MITRICA Andrei Ioan
  7. ONOFREI Horia-Vlad
  8. PĂTRAŞCU Cătălin-Lucian
  9. POPESCU Rareș-Bogdan
  10. RAIŢ Alexandru-Gabriel
  11. SORICĂ Luiza-Andreea
  12. ŞERBOI Florea-Dan
  13. TUDOR Eduard
  14. ȚIPĂ Dan-Dumitru
  15. VARIA Liviu-Ştefăniţă
  16. STOIAN Mihaela-Viorica

Luni, EG306, 10-12 (336CBb, Elena Mihăilescu)

  1. ASIMIONESEI Daniel
  2. BĂRUŢA Daniel-Mihail
  3. BUZATU Anca-Maria
  4. COTICI Irina
  5. FLOREA Adrian
  6. FODOR Bianca-Mihaela
  7. GLODEANU Dan
  8. MARINESCU Sebastian-Ioan
  9. PALAGHIU Amalia-Andreea
  10. ROMAN Adrian
  11. VEIS Onur-Şener
  12. STĂNESCU Marian-Alexandru, 334CB
  13. CIARNĂU Clara-Maria

Luni, EG306, 12-14 (331CBa, Andrei Martin)

  1. ALECU Silviu-Marian
  2. CIOBANU Dorin
  3. DRĂGHICESCU Adrian-Ioan
  4. GEORGESCU Ioana
  5. ILIESCU Valeriu
  6. MARCU Daniel
  7. MICUŢ Andrei-Ion
  8. POPA Alexandru-Matei
  9. POPESCU Irina-Elena
  10. SULIMOVICI Raoul-Renatto
  11. VASILESCU Alexandru-Mădălin

Luni, EG306, 16-18 (332CBb, Eduard Stăniloiu)

  1. Adela-Ioana HINŢIU
  2. Alexandru IONIȚĂ
  3. Andrei-Cătălin PATENTAȘU
  4. Andy-Stefan BLANARU
  5. Bogdan-Andrei BUGA
  6. Călin-Andrei BUCUR
  7. Diana-Ioana TĂŞCAN
  8. Dragoş IONIŢĂ
  9. Ionuț TRIȘCĂ
  10. Miruna-Cătălina CHIRICU
  11. Octavian CRĂCIUN
  12. Sergiu-Marius FRĂȚILĂ
  13. Teodor-Ioan HOSSU
  14. Ştefan PATRICHE

Luni, EG306, 18-20 (335CBb, Eduard Stăniloiu)

  1. Alexandru-Cristian MAICAN
  2. Alexandru-Ionuţ GHICULESCU
  3. Alexandru-Pătru STOICA
  4. Alina CALMÎŞ
  5. Andrei-Costin LICĂ
  6. Antonela CIUDIN
  7. Ioana-Rusalda SAVU
  8. Ioana-Valentina MARIN
  9. Irina-Domnica GRIGORE
  10. Mihai-Alexandru GODINEL
  11. Miruna-Maria STOIAN
  12. Roxana-Diana ONEA
  13. Roxana-Elena ȘTIUCĂ
  14. Sergiu-Cristian TOADER

Marți, EG306, 08-10 (332CBa, Răzvan Crainea)

  1. ACHIM Bogdan-Andrei
  2. CELEAPCĂ Tiberiu-Mihai
  3. CHIRU Cătălin-Mihail
  4. COMĂNELEA Alexandru-Sebastian
  5. CORNIŢEL Felicita
  6. DIMOVSKI Kirjan
  7. DURACOSKA Keti
  8. LEOVEANU Radu-Gilbert
  9. MACARIE Razvan-Cristian
  10. SIMIONESCU Maria-Adriana
  11. STAMATESCU Dragoş
  12. TĂNĂSESCU Iulia-Ana
  13. ŢOGOE-DULCU Andreea-Cristina

Marți, EG207, 08-10 (335CCa, Liza Babu)

  1. ALIOANEI Cosmin
  2. GEORGESCU Mara-Ioana
  3. FRUNZĂ Ștefania
  4. ION Luminița-Andreea
  5. GRÜNBERG Edar-Albert
  6. HOROVEI Andreea-Georgiana
  7. MACOVEI Ioana-Andreea
  8. MOCANU Andrei-Cristian
  9. NĂSTASE Maria
  10. RANJA Ionuț
  11. STOIAN Andrei
  12. TĂNASE Andreea

Marți, EG306, 10-12 (331CBb, Gabriel Bercaru)

Marți, EG106, 10-12 (336CCb, Răzvan Crainea)

  1. BONCU Dragoş-Andrei
  2. CALANCEA Corneliu
  3. CARP Constantin
  4. DĂNILĂ Rareş-Bogdan
  5. DURBALĂU Radu-Andrei
  6. ENE Dragoş-Mihai
  7. GHERMAN Sebastian-Costin
  8. IVAN Robert-Constantin
  9. JOSAN-GULICĂ Stela
  10. MELINTE Paul-Eduard
  11. NASTASE Alexandru Iulian
  12. NICULAE Radu-Alexandru
  13. POPESCU Eduard-Ionuţ
  14. SCARLAT Cristian
  15. STĂNILĂ Ciprian

Marți, EG306, 12-14 (333CBa, Costin Carabaș)

Marți, EG306, 14-16 (335CAa, Andrei Martin)

Marți, EG106, 14-16 (336CAb, Robert Baronescu)

Marți, EG207, 14-16 (334CAa, Costin Carabaș)

Marți, EG306, 14-16 (335CAb, Adrian Șendroiu)

  1. DASCĂLU Sandra-Maria
  2. RUSU Andrei-Luigi
  3. COJOCARU Adrian-Cosmin
  4. OŢELEA Ionuţ-Gabriel
  5. CRISTESCU Cristian
  6. CIOBANU Bogdan-Călin
  7. MORARU Teodora
  8. AZAMFIREI Eduard-Mihail
  9. COCULESCU Gabriel
  10. RIZEA Andreea-Georgiana
  11. SAMOILESCU Sebastian-Mihail

Marți, EG306, 16-18 (334CCb, Adrian Șendroiu)

  1. ALEXE Rareş-Gabriel
  2. BABIN Sergiu
  3. CADAR Maria-Aurelia
  4. CARAMAN Ghenadie
  5. DAVID Cornelia-Gabriela
  6. GHEORGHE Florin-Cătălin
  7. IONESCU Ozana-Maria
  8. MĂRCULESCU Cornelia-Gabriela
  9. POTLOG Andra-Isabela
  10. SANDU Geanina-Maria
  11. SANDU Ilie-Cristian
  12. SIMA Nicoleta-Lavinia

Miercuri, EG306, 08-10 (334CCa, Ionuț Mihalache)

Miercuri, EG306, 10-12 (333CCb, Ionuț Mihalache)

Miercuri, EG306, 14-16 (335CAa, Andrei Martin)

  1. CĂLIN Dragoş-Ştefan
  2. CIUCHE Bianca - Andreea
  3. DIACONU Maria-Loredana
  4. DINCĂ Mihai-Flaviu
  5. DRĂSTARU Florina-Cristina
  6. MITROFAN Laurenţiu-Marian
  7. PANTELIMON Andrei
  8. POPESCU Eduard-Gabriel
  9. ROINIŢĂ Lucian-Teodor
  10. TEMELIE Petru
  11. VARGA Raimond-Tiberiu
  12. VĂDUVA Gabriela-Bianca
  13. VRABIE Andreea-Irina
  14. NEDELEA Maria-Lavinia, 331AA
  15. TIVGĂ Andrei, 331AA

Miercuri, EG306, 16-18 (336CBa, Mihai Murgan)

Miercuri, EG207, 16-18 (336CAa, Alice Șuiu)

Miercuri, EG306, 18-20 (333CBb, Alice Șuiu)

Miercuri, EG207, 18-20 (333CAb, Mihai Mugran)

Joi, EG306, 08-10 (335CCb, Liza Babu)

  1. ARGINTARU Teodora-Elena
  2. CRISTEA Bogdan Laurențiu
  3. DOCHIAN Alexandru-Adrian
  4. FLORESCU Andrei
  5. GHIBAN Costin
  6. MIHAI Catalin Valentin
  7. MILCU Ana-Maria
  8. MOLDOVAN Raul-Ovidiu
  9. MUTU Andrei
  10. NEDELCU Ioana-Teodora
  11. NICA Andreea
  12. PAVEL Delia-Maria
  13. SICOE Petru-Georgian

Joi, EG106, 08-10 (332CCb, Ionuț Mihalache)

Joi, EG306, 14-16 (331CAa, Alexandru Radovici)

Joi, EG106, 14-16 (332CAa, Darius Mihai)

  1. ALEXĂ Robert-Ionuţ
  2. BUTE Dragoş-Cristian
  3. CHIFAN Ștefan-Cristian
  4. COCOR Miruna-Alondra
  5. COCORU Emilia-Iuliana
  6. DUMITRU Andrei
  7. DUŢĂ Ana-Maria
  8. DUŢĂ Dan-Ştefan
  9. IONIȚĂ Radu-Alexandru
  10. MIHĂILĂ Alin-Valentin
  11. MIRCIA Gabriela-Camelia
  12. MOSESSOHN Vlad
  13. OLESCU Andreea-Lorena
  14. PÎRVULEŢ Mihai-Dumitru
  15. PRICOP Alexandra-Iulia
  16. VÎŢOGA George-Patrick

Joi, EG306, 16-18 (331CAb, Vlad Corneci)

Joi, EG106, 16-18 (333CAa, Daniel Dincă)

  1. Matei Teodor
  2. Mustatea Radu-Ioan
  3. Leoveanu Maria
  4. Ciocaianu Andreea-Diana
  5. Livadaru Alexandru
  6. Florea Victor Andrei
  7. Rolea Anca-Ioana
  8. Delicostea Robert-Alexandru
  9. Apetroaie Razvan-Mihai
  10. Ovidiu Lipianu
  11. Petre Laurențiu-Constantin
  12. Hoisan Stefan Alexandru
  13. Ursulescu Liviu-Gabriel

Joi, EG306, 18-20 (334CAb, Vlad Corneci)

Joi, EG106, 18-20 (332CAb, Adrian Luțan)

Joi, EG207, 18-20 (334CBa, Alexandru Marin)

  1. BĂRBIERU Andrei-Petre
  2. BUSUIOC Gabriel-Răzvan
  3. DRĂGUŞ Alexandru
  4. DUMITRESCU Georgiana
  5. GHERMAN Maria-Irina
  6. MICU Vasile-Adrian
  7. MITRAN Nicoleta-Raluca
  8. NEN Ionuţ
  9. NUŢĂ Mihaela-Mădălina
  10. PATRAŞ Anton-Fabian
  11. PĂUNA Cezar-Ion
  12. RĂILEANU Nicolae-Manuel
  13. SAVU Constantin-Alexandru

Vineri, EG306, 10-12 (336CCa, Laura Ruse)

  1. CALAFETEANU Tudor Alexandru
  2. CIUCIUC Theodor
  3. DAMIAN Ştefania-Dorina
  4. DOBRIN Bogdan-Valentin
  5. EPURE Rareş-Ştefan
  6. ION David-Gabriel
  7. LAZĂR Cristiana
  8. LUCA Vlad-Gabriel
  9. MONE Mihail-Iulian
  10. PĂTRĂŞCOIU Ion-Radu
  11. TRĂISTARU Andrei-Cristian

Vineri, EG306, 14-16 (334CBb, Darius Mihai)

  1. CHIRILĂ Albert
  2. DIACONESCU Oana
  3. DINU Miruna-Andra
  4. GUŢAN Diana Cristina, 341C4
  5. IMBRIŞCĂ Alexandra-Andreea
  6. NICULESCU Rareş-Cosmin
  7. POPESCU Robert-Daniel
  8. RĂDULESCU Adrian-Razvan
  9. SILISTEANU Damian-Cristian
  10. SIMION Bogdan - Alexandru
  11. UNGUREANU Irina-Nicoleta

Vineri, EG306, 16-18 (332CCa, Elena Mihăilescu)

  1. ANGHEL Cristiana-Andreea
  2. BARBU Rodica Andreea
  3. BLAJ Alexandru Dragos
  4. DUMITRESCU Ioana
  5. PÎRLOG Patricia-Claudia
  6. ROȘCA Nicolae
  7. STAN Claudiu-Marian
  8. STĂNESCU Teodora Elena
  9. STRATILA Vladislav
  10. VLAIC Andrei-Gabriel
  11. ORZAŢĂ Miruna-Narcisa, 331CA
  12. OANCEA Maria-Izabela

Vineri, EG106, 16-18 (331CCb, Darius Mihai)

  1. BUIAC Maria-Claudia
  2. CHIROIU-JITIANU Doina
  3. CLICINSCHI Andrei-Cătălin
  4. DUMBRAVĂ Alexandru
  5. GHEORGHE Laura-Elena
  6. HERŢIG Florentina-Camelia
  7. PANTELIMON Andreea-Cătălina
  8. PASCU Cosmin
  9. RĂDUŢOIU Ştefan-Vlăduţ
  10. RÎJNIŢĂ Daniel
  11. SCHNEIDER Diana-Teodora
  12. SOROHAN Şerban
  13. TRĂSNEA Cătălina-Andreea
  14. VÎRŢAN Alina-Elena

Vineri, EG106, 18-20 (331CCa, Gabriel Bercaru)

Vineri, EG306, 18-20 (333CCa, Robert Baronescu)

so/meta/orar.txt · Last modified: 2021/06/04 17:29 by eduard.staniloiu
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0