Orar și împărțire pe semigrupe

Orar 2019

Orar curs
Serie Zi/Ore Sală Titular de Curs
CA luni, 17:00-20:00 PR001 Costin Raiciu
CB miercuri, 11:00-14:00 PR001 Mihai Carabaș
CC miercuri, 14:00-17:00 PR001 Răzvan Deaconescu
Orar laborator
Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CAa Joi EG 306 14-16 Eduard Stăniloiu
331CAb Joi EG 306 12-14 Eduard Stăniloiu
332CAa Miercuri EG 306 14-16 Costin Carabaș
332CAb Joi EG 306 18-20 Dragoș Costea
333CAa Miercuri EG 306 12-14 Elena Mihăilescu
333CAb Marți EG 306 16-18 Mihai Silviu Murgan
334CAa Marți EG 306 18-20 Mihai Silviu Murgan
334CAb Vineri EG 306 18-20 Mihai Bărbulescu
335CAa Joi EG 306 16-18 Dragoș Costea
335CAb Joi EG 306 08-10 Adrian Șendroiu
336CAa Joi EG 306 10-12 Adrian Șendroiu
336CAb Vineri EG 306 16-18 Alexandru Rotaru
Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CBa Luni EG 306 08-10 Bogdan Purcareață
331CBb Marți EG 306 14-16 Octavian Grigorescu
332CBa Marți EG 106 12-14 Ioana Ciornei
332CBb Luni EG 306 10-12 Bogdan Purcareață
333CBa Marți EG 106 14-16 Ioana Ciornei
333CBb Marți EG 306 12-14 Octavian Grigorescu
334CBa Miercuri EG 306 18-20 Narcisa Vasile
334CBb Miercuri EG 306 16-18 Costin Carabaș
335CBa Luni EG 306 18-20 Adrian Lutan
335CBb Luni EG 306 12-14 Răzvan Nițu
336CBa Luni EG 306 14-16 Răzvan Nițu
336CBb Luni EG 306 16-18 Ștefan Alexandru Aldoiu
Grupă Zi laborator Sală laborator Ore laborator Asistent
331CCa Miercuri EG 306 08-10 George Muraru
331CCb Marți EG 106 10-12 Alex Morega
332CCa Marți EG 106 08-10 Alex Morega
332CCb Vineri EG 306 08-10 Robert Baronescu
333CCa Vineri EG 306 10-12 Robert Baronescu
333CCb Vineri EG 106 16-18 Darius Mihai
334CCa Vineri EG 106 18-20 Răzvan Aurelian Pricope
334CCb Miercuri EG 306 10-12 George Muraru
335CCa Marți EG 306 08-10 Răzvan Crainea
335CCb Vineri EG 306 14-16 Alexandru Rotaru
336CCa Vineri EG 306 12-14 Elena Mihăilescu
336CCb Marți EG 306 10-12 Răzvan Crainea

Împărțire pe grupe

  • Completarea acestei pagini va fi realizată de asistenți. Fiecare asistent va completa pentru semigrupele la care ține ore.
  • Laboratorul are loc în sala EG306 sau în sala EG106.
  • Font obișnuit pentru cei care fac parte din semigrupa respectivă.
  • Font italic pentru alții: restanțieri sau cei care au făcut schimb conform precizărilor din reguli.
    • Font bold pentru cei care încă nu au accept de la amândoi asistenți
  • Este permisă participarea a cel mult 16 studenți la un laborator.

Luni, EG 306, 08-10 (331CBa, Bogdan Purcăreață)

  1. BĂNICĂ Mihail-Andrei
  2. COJOCARIU Sebastian
  3. GĂZDARU Alina-Alexandra
  4. GRIGORE Cristian-Andrei
  5. HAȚEGAN Florin-George
  6. MANOLE Aida-Ștefania
  7. MÎNDRU Alexandru-Ionuț
  8. PETICILĂ Alexandru
  9. PETICILĂ Constantin
  10. PODARU Mihai
  11. RADU Edward-Andrei
  12. SANDU Alexandra-Maria
  13. TRIFU Andrei-Ștefan
  14. TURCUMAN Ionela
  15. TUDOR Cristian
  16. VIȘAN Tudor-Cosmin

Luni, EG 306, 10-12 (332CBb, Bogdan Purcareață)

  1. CHERECHEȘU Andrei-Ionuț
  2. COCÎRLEA Dragoș
  3. MATEI Bianca-Larisa
  4. HOAGHE Vlad
  5. PANDURU Robert-Claudiu
  6. POPA Cristian-Mihai
  7. ROMAN Bogdan-Gabriel
  8. UDVULEANU Adrian-Florin
  9. URSU Alexandru-Cristian
  10. UŞURELU Dragoş-Mihai
  11. TIȚA Matei-Dimitrie
  12. VÂJÂIALĂ-TOMICI Cătălin-Mihai
  13. ȚIGĂU Florin, 336CB

Luni, EG 306, 12-14 (335CBb, Răzvan Nițu)

  1. HERDEŞ Richard-Antonio
  2. SMÂDU Răzvan-Alexandru
  3. TRĂISTARU Ştefan
  4. ŞTEFĂNESCU Dan
  5. ANIŢĂ Ionuţ-Cătălin
  6. NICULESCU Mihai Alexandru
  7. VOICULESCU Ion-Daniel
  8. BOMPA Remus-Ştefan
  9. NĂSTASE Andrei-Camelin
  10. MOCANU Alexandru
  11. PREDA Armand-Alexandru
  12. LAZĂR Ştefan-Adrian
  13. TĂZLĂUANU Bianca 334CC
  14. STUPARU Maria Andreea 332CC
  15. TUDOSIE Ionuţ-Raul 332CC

Luni, EG 306, 14-16 (336CBa, Răzvan Nițu)

  1. MIHALACHE Florin-Răzvan
  2. RĂDUCANU Constantin
  3. MIHU Andrei
  4. PETRE Ionuț-Claudiu
  5. MARIN Radu-Ionuţ
  6. GANCEA Ionatan-Octavian
  7. BUBURUZAN Tudor-Andrei
  8. OPREA Sebastian-Dumitru
  9. NICOLA Vlad
  10. TUDOSE Petronela
  11. GÎJGĂ Raluca-Mihaela
  12. ION Oana-Roxana
  13. ŢIGĂERU Lavinia-Ioana
  14. SECUIU Ana-Denisa

Luni, EG 306, 16-18 (336CBb, Ștefan Alexandru Aldoiu)

  1. BRÎNZOI Iuliana
  2. IALAMA Nicoleta
  3. NUȚU Bogdan
  4. DINCĂ Daniel
  5. ȘUIU Alice
  6. MĂRGINEANU Cristian
  7. POPA Laurențiu-Dorel
  8. ALBU Mihai-Pavel

Luni, EG 306, 18-20 (335CBa, Adrian Lutan)

  1. MORARU Ioana
  2. IRIMIA Tudor Cătălin
  3. PRODAN Cristian
  4. RUJA Andreea
  5. VAIDA Vlad Marian
  6. FIDEL Andreea
  7. FILOTE Bogdan
  8. Tuca Ana Maria
  9. ZAMFIRIATOS Amir 333CB

Marți, EG 106, 08-10 (332CCa, Alex Morega)

  1. BUZATU Marin-Răzvan
  2. DUINEA Eduard
  3. JIANU Sebastian Vasile
  4. PĂTRAŞCU Naina-Valentina
  5. PÎRVĂNUŞ Robert-Mădălin
  6. SANDU Adriana-Florentina
  7. TACHE Alin-Florian
  8. FLUTUR Marian (331AB)
  9. STOICAN Marian (333AB)

Marți, EG 306, 08-10 (335CCa, Răzvan Crainea)

  1. BITIRE Cătălin - Constantin
  2. COJOCARU Marin-Mircea
  3. GHEORGHE Albert
  4. IONAŞCU Andrei
  5. ISTRATE Lidia
  6. METEREZ Alexandru
  7. MICU Maria
  8. MOLDOVAN Gabriel-Nicolae
  9. NICUŢĂ Loredana-Ionela
  10. SĂNDULESCU Dragoş-Constantin
  11. ŢECULESCU Octavian-Alexandru
  12. VÎNĂ Nicoleta
  13. CHIRIAC Ionut - Eusebiu
  14. LEPĂDATU Tiberiu-Andrei

Marți, EG 106, 10-12 (331CCb, Alex Morega)

  1. DORCESCU Roxana-Antoanela
  2. GROSULEAC Andreea
  3. IORDACHE Bogdan
  4. LUCHIAN Alina-Elena
  5. MIHAI Simona-Gabriela
  6. MUŞAT Cătălin-Andrei
  7. NEACŞU George
  8. PUIȘOR Oana-Daniela
  9. SANDU Gabriel
  10. MURARU Emanuel-Ioan (333CC)
  11. MATEESCU Ciprian-Florin (333CC)
  12. VASILE Mihai (333CC)
  13. ANDREIEV Vasile (333CC)
  14. BERCEANU Andrei-Victor (332CC)
  15. NIŢĂ Adrian-Valentin (332CC)
  16. TUDOR Cosmin-Gabriel (332CC)
  17. JORĂSCU Marian-Vlăduţ (335CC)

Marți, EG 306, 10-12 (336CCb, Răzvan Crainea)

  1. CĂLCÎI Cosmin-Florin
  2. GAGEA Elena-Miruna
  3. IONIŢĂ Alexandru-Cătălin
  4. LAZĂR Andreea
  5. MONEA Vlad-Cristian
  6. STADIU Tudor
  7. STAICU Ruxandra-Mihaela
  8. STÎNGACIU Bogdan Petru
  9. SULIMAN Anca
  10. TRANDAFIR Cătălin-Alexandru
  11. VASILE Andrei-Cristian
  12. VĂTAVU Andrei-Marian
  13. VITAN Vlad-Sebastian

Marți, EG 306, 12-14 (333CBb, Octavian Grigorescu)

  1. CATRINA Gh.M. Mihaela-Florentina
  2. BRĂTESCU G.A. Ştefan-Gabriel
  3. ŢÎRCOMNICU N. Nicoleta-Alexandra
  4. PETRICĂ C. Bianca-Gabriela
  5. MITRU T.D. Adina-Valentina
  6. COVRESCU C.C. Maria-Irina
  7. ACHIM M. Raluca-Ştefania
  8. PETRE R.R. Gheorghe-Cosmin
  9. POPESCU P. Teodor-Constantin
  10. RĂDULESCU Al. Dan
  11. MARIN Al. Cristian-Alexandru
  12. BOROGHINĂ N. Gabriel
  13. NECHITA G. Radu-Gabriel
  14. ROMAN N. Robert-Alexandru
  15. GĂMAN Iustin

Marți, EG 106, 12-14 (332CBa, Ioana Ciornei)

  1. NICULESCU Teodor-Vicențiu
  2. CRĂCIUN Ovidiu-Andrei
  3. MARALOI Marian
  4. DUMITRU Diana Ioana
  5. APTURAMAN Ailin
  6. GENGIU Robert
  7. IBĂNISTEANU Paula
  8. DAVID Anca-Iulia
  9. LECA Valentin-Silviu
  10. TOMA Eduard-Cosmin
  11. COADĂ DIMITRIE
  12. COSTEA Mihai
  13. DANCIU Andra - 335CB

Marți, EG 306, 14-16 (331CBb, Octavian Grigorescu)

  1. MIHALACHE Ionuț
  2. PÎRCIULESCU Valentina
  3. SOARE Loredana-Gabriela
  4. GĂVAN Adrian-George
  5. CRISTEA Adrian-Petru
  6. LIURCĂ Daniel
  7. PREDA Claudia
  8. PREDOIU Mihai-Virgil
  9. CÎRNU Andrei-Ioan
  10. CHIHAIA Theo
  11. POPA Laurenţiu-Nicolae
  12. SANDU Silviu-Mădălin
  13. CONSTANTIN Șerban-Matei
  14. ALBI Cătălin
  15. ILIE Vlad-Florin

Marți, EG 106, 14-16 (333CBa, Ioana Ciornei)

  1. CEAUȘU Dan Andrei
  2. CREMENESCU Raul-Valentin
  3. STOICA Theodor
  4. GHILICICĂ Vlad-Mihnea-Ştefan
  5. SLUJITORU Adrian
  6. PAPACICĂ Elena-Daniela
  7. ION Daniela-Alexandra

Marți, EG 306, 16-18 (333CAb, Mihai Silviu Murgan)

  1. Dinca Dragos
  2. Popescu Alexandru
  3. Dragomir Horia Alexandru
  4. Dumitrel Laura Gabriela
  5. Soare Roxana Florentina
  6. Ciubotaru Rares
  7. Popa Bogdan
  8. Munteanu George
  9. Popescu George
  10. Creteanu Cristian
  11. Calinescu Ana Maria
  12. Avram Ruxandra

Marți, EG 306, 18-20 (334CAa, Mihai Silviu Murgan)

  1. Vlad Diana Claudia
  2. Voinea Bianca Marilena
  3. Nicola Mihai Eduard
  4. Pisaltu George Mihai
  5. Comarniceanu George Marian
  6. Coman Florin
  7. Preda Andreea Cristina 343C5

Miercuri, EG 306, 08-10 (331CCa, George Muraru)

  1. BARBURESCU Maria-Mădălina
  2. GORGOI Andreea-Elena
  3. BUZOIANU Diana-Cristina
  4. MILEA Teodor-Daniel
  5. ROȘU Gabriel-David
  6. STOIAN Ovidiu-Marian
  7. PENCIU Andrei
  8. ONEA Andrei
  9. ILIESCU Valentina-Florentina
  10. CEBERE Ioan-Tudor
  11. TURCU Andrei-George
  12. URSESCU Ionuţ
  13. VITOMIREANU Ioana-Andreea
  14. STRECHE Robert-Cătălin
  15. ION Horia-Paul
  16. GEORGESCU Alexandru Ionuţ - 333CC
  17. GHEORGHIŢĂ Cosmin-Ionuţ - 333CC

Miercuri, EG 306, 10-12 (334CCb, George Muraru)

  1. DUMITRU Philip
  2. ŞTEFAN Laurenţiu
  3. BĂLĂNICĂ Darius
  4. FLORESCU Mihaela
  5. ACHIRILOAIEI Ana-Maria
  6. MATEIŢĂ Sebastian-Andrei
  7. ZAMFIR Mariana
  8. SAVA Nicoleta
  9. DODON Călin
  10. CHIRIȚOIU Bogdan
  11. COCOŞ Vlad
  12. ICHIM Dumitru-Gabriel
  13. IVAN Maria-Cristina
  14. CIBOTARI Silvia
  15. GHEORGHE Adrian-Dumitru - 335CC
  16. MIRON Silviu-Costin - 331CC

Miercuri, EG 306, 12-14 (333CAa, Elena Mihăilescu)

  1. NEDELEA Teodor-Mihai
  2. PEȘU Gabriel-Alexandru
  3. ȘERBAN Alexandru
  4. ROȘCA Alin-Costin
  5. LAZĂR Alexandru
  6. GRECU Diana-Sorina
  7. LIȘCĂ Ana-Roberta
  8. PETCU Monica-Alexandra
  9. COLȚA Andrei-Mihail
  10. ANTONESCU Mihai-Alexandru
  11. OPRIȘAN Andreas
  12. CIULEI Robert, 334AB
  13. ȚOGOE Larisa-Marieta, 332CA
  14. ȘENDRE Mihai-Alin, 332CC
  15. TUDOR Anca-Gabriela, 333CC

Miercuri, EG 306, 14-16 (332CAa, Costin Carabaș)

  1. GROSU George
  2. NISTOR Silvia-Elena
  3. STEGĂRUȘ Oana-Elena
  4. BURLĂCIUC Mihai
  5. FLORICU Andreea-Ana-Maria
  6. ȚILICĂ Dora-Nicoleta
  7. BAGRIN Radu
  8. ANDREI Rareș
  9. MIHAI Alexandru-Cosmin
  10. RESUL Ebru
  11. TOMULESCU Ion Răzvan

Miercuri, EG 306, 16-18 (334CBb, Costin Carabaș)

  1. NICOLESCU Daniel-Marian
  2. MITRAN Andreea
  3. VOICU Luminița-Ionela
  4. PREDESCU Maria
  5. PAVEL Cristian
  6. MORMOCEA Daniela
  7. POSTOLACHE Eric-Bogdan
  8. TELEHOI Alexandru
  9. ROMAN Mircea-Marian
  10. TOMA Alexandru
  11. STĂNESCU Mihai-Florin
  12. ȘTEFĂNESCU Andreea-Cristina
  13. SMARANDA Alexandru-Marian
  14. NACA Andrei-Octavian
  15. CULEA Elena-Laryssa

Miercuri, EG 306, 18-20 (334CBa, Narcisa Vasile)

  1. CATANĂ Marina-Mihaela
  2. LAZU Ionuț-Răzvan
  3. GORGOVAN Alina-Valentina
  4. CRÎŞMARU Valentin
  5. BĂBĂLĂU Valentin-Marius
  6. BRABIE Angela-Daiana
  7. CRĂCIUN Vlad-Paul
  8. ALEXANDRU Ioana
  9. MITOCARU Irina
  10. GRIGORE Edwin-Mark
  11. HINŢIU Diana-Florina 341C5
  12. VLĂDESCU Andrei 341C2
  13. SARAOLU Laurean-Constantin 341C2

Joi, EG 306, 08-10 (335CAb, Adrian Șendroiu)

  1. BERBECE Daniel
  2. CHIRILĂ Andrei
  3. CHELBOSU Ștefan
  4. MOCANU George
  5. FAZAKAŞ Alexandru
  6. COZMA Daniel
  7. CHIORNIŢĂ Traian- Adrian
  8. OLARU Mihai-Alexandru
  9. NĂSTĂSOIU Florina
  10. CUCU Teodora-Laura
  11. CONSTANTIN Ioan
  12. GEORGESCU Vlad-Ştefan
  13. CIUNTU Victor
  14. BOLOŞ Andrei-Ioan

Joi, EG 306, 10-12 (336CAa, Adrian Șendroiu)

  1. SMĂRĂNDOIU Cristian Andrei
  2. DIACONU Victor
  3. BUCUR Adrian-Cătălin
  4. POPESCU Andreea
  5. NEAGU Ana-Maria-Cristina
  6. CERVINSCHI Radu-Ștefan
  7. GEORGESCU Melania
  8. MATEESCU Razvan
  9. CREŢU Diana-Irina
  10. APOSTOL Teodor-Petruţ

Joi, EG 306, 12-14 (331CAb, Eduard Stăniloiu)

  1. ȚUCULINĂ Gabriel Cosmin
  2. CIOFU Șerbu-Ioan
  3. MEDAR Andrei
  4. VASILE Cristian-Ștefan
  5. MANEA Tudor-Ștefan
  6. NECULAE Vlad-Cristian
  7. IVAN Vlad
  8. RĂDULESCU Bogdan Alexandru
  9. SELEA Iosif Alexandru
  10. VELCIU Horia Virgil
  11. ȘERBAN Mihnea
  12. RĂDULESCU Andrei
  13. BECERESCU Cristian
  14. RĂDOI Răzvan

Joi, EG 306, 14-16 (331CAa, Eduard Stăniloiu)

  1. PĂDURARU Răzvan-Ștefan
  2. FIRUȚI Bogdan-Cristian
  3. CORNEA Doru-Andrei
  4. BOLOGA Dragoș-Mihai
  5. DUMITRANA Bogdan
  6. DRUMEGI Bogdan-Iulian
  7. PIELE Valentin-Gabriel
  8. MIHĂILĂ Sabina
  9. MICU Ana-Maria
  10. DEDU Georgiana
  11. GRIGORE Mândru Teodor
  12. SZENTE Teodor
  13. ȘERBAN Mihnea

Joi, EG 306, 16-18 (335CAa, Dragoș Costea)

  1. TEȘCUREANU Irina
  2. HRISTU Cristina-Andrada
  3. COMAN Maria
  4. PÎNZARU Liviu-Andrei
  5. CAIN Andrei
  6. GAVRILĂ Sorin-Bogdan
  7. TOADER Andrei
  8. LUPEA Mihai-Ionuț
  9. STUPARU Delia-Georgiana
  10. OPREA Andreea-Daniela
  11. FĂINĂREA Maria
  12. MONOREAN Ruxandra
  13. CĂLIN Cătălina

Joi, EG 306, 18-20 (332CAb, Dragoș Costea)

  1. RADU Maria-Diana
  2. IONIȚĂ Adriana
  3. MARTIN Andrei-Costin
  4. VLĂDULESCU Alexandru
  5. OPRINOIU Gabriel
  6. SCÎNTEIE Sebastian
  7. BÎRZAN Andrei
  8. CIOCLEI Laurențiu
  9. BÎRZÎCHE Andrei-Lucian
  10. OLARU Paul-Stelian
  11. JUGĂNARU Ștefan
  12. CODREANU Bogdan
  13. BELEI Andrei
  14. STOICA Goerge-Ovidiu
  15. DOLINȚĂ Alexandru

Vineri, EG 306, 08-10 (332CCb, Robert Baronescu)

  1. NIȚĂ Liviu-Andrei
  2. RADA Robert-Gabriel
  3. PREDA Radu-Alexandru
  4. MUNTEANU Sergiu-Adrian
  5. SMEU Florin-Ion
  6. ŞIŞU Andrei-Ionuţ

Vineri, EG 306, 10-12 (333CCa, Robert Baronescu)

  1. SOARE Ion-Alexandru
  2. DUMITRAȘCU Cătălin-Nicolae
  3. BĂRBUCEANU Georgiana-Iuliana
  4. BABONEA Marius-Alexandru
  5. ZGĂBAIA Loredana-Alexandra
  6. FILIP Radu-Cristian
  7. HORODNIC Gheorghe-Marian
  8. CACIOR Mihai
  9. DIACONU George-Marius
  10. SANDU Maria-Irina
  11. ȚICLEA Dragoș-Ionuț, 333AA
  12. ZAHARESCU Rareș Cosmin, 333AA

Vineri, EG 306, 12-14 (336CCa, Elena Mihăilescu)

  1. ILIESCU Cristian-Mihai
  2. FOLEA RAREȘ
  3. ZAFIU Andrei, 332CC
  4. STOIAN Mihaela-Viorica,342C2
  5. OANCEA Maria Isabela, 342C4

Vineri, EG 306, 14-16 (335CCb, Alexandru Rotaru)

  1. Lisca Radu 334CC
  2. Vasile Nicolae 334CC
  3. Mosnoi Tiberiu 331CC
  4. Vlad Marius-Catalin 335CC
  5. Teaca Bogdan 335CC
  6. Chivu Mihai-Alexandru 335CC
  7. Nitu Ioan-Florin-Catalin 333CC
  8. Radu Valentin-Gabriel 333CC
  9. Politic Andrei-Bogdan 335CC
  10. Farahi Zubair 335CC
  11. Dragan Anca Mihaela 335CC
  12. Ocanoaia Andreea 335CC
  13. Stanescu Daliana 335CC
  14. Rusuleanu Octav 335CC

Vineri, EG 306, 16-18 (336CAb, Alexandru Rotaru)

  1. Severin Teona 336CA
  2. Vochescu Alexandru 336CA
  3. Visan Mihai Damian 336CA
  4. Ciceasca Sorin-Gabriel 336CA
  5. Brodoceanu Diana 336CA
  6. Popescu Stefania 336CA
  7. Marica Andreea Madalina 336CA
  8. Mutu Alexandru-Maria

Vineri, EG 106, 16-18 (333CCb, Darius Mihai)

  1. DOBRE Rareș, 334CC
  2. NEAGU Daniel Valentin, 334CC
  3. STOICA Nicușor, 331CC
  4. TĂLMACIU Vlad

Vineri, EG 306, 18-20 (334CAb, Mihai Bărbulescu)

  1. Avram Ana-Maria 334CA
  2. Chirică Dumitru 334CA
  3. Bănuță Dumitru 334CA
  4. Rogoz Georgiana 334CA
  5. Sîrbu Cristin 334CA
  6. Mazilu Ana 334CA
  7. Onose Vlad 334CA
  8. Baciu Marius Cristian 334CA
  9. Theodorescu Adrian 334CA
  10. Ciobanu Dana 334CA
  11. Drăguț Alin 331CC
  12. Cioclei Laurențiu 332CA
  13. Răducan Laurețiu-Alex 342C5

Vineri, EG 106, 18-20 (334CCa, Răzvan Aurelian Pricope)

  1. MOGA Mihaela-Mădălina
  2. PÎRJOL Ioana
  3. VIŞAN Anamaria
so/meta/orar.txt · Last modified: 2019/05/22 13:36 by adrian_mirel.lutan
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0