Sisteme de Operare

Trimitere teme

Orar și împărțire pe semigrupe

Orar 2016

Orar curs
Serie Zi/Ore Sală Titular de Curs
CA luni, 17:00-20:00 EC105 Costin Raiciu
CB + CC miercuri, 14:00-17:00 PR001 Răzvan Deaconescu
Orar laborator (sala EG306)
Grupă Zi laborator Ore laborator Asistent
331CAa Miercuri 12-14 Mihai Carabaș
331CAb Joi 8-10 Răzvan Crainea
332CAa Joi 16-18 Irina Preșa
332CAb Joi 18-20 Irina Preșa
333CAa Miercuri 16-18 Laura Vasilescu
333CAb Miercuri 14-16 Laura Vasilescu
334CAa Miercuri 18-20 Laura Vasilescu
334CAb Joi 10-12 Răzvan Crainea
335CAa Joi 12-14 Costin Lupu
335CAb Joi 14-16 Costin Lupu
Grupă Zi laborator Ore laborator Asistent
331CBa Luni 8-10 Vladimir Diaconescu
331CBb Luni 10-12 Vladimir Diaconescu
332CBa Vineri 14-16 Laura Ruse
332CBb Luni 12-14 Laura Ruse
333CBa Luni 14-16 Laura Ruse
333CBb Vineri 12-14 Laura Ruse
334CBa Vineri 18-20 Mihai Bărbulescu
334CBb Luni 16-18 Alexandra Săndulescu
335CBa Luni 18-20 Mihai Bărbulescu
335CBb Vineri 16-18 Laura Ruse
Grupă Zi laborator Ore laborator Asistent
331CCa Vineri 8-10 Adrian Șendroiu
331CCb Marți 14-16 George Muraru
332CCa Marți 8-10 Costin Carabaș
332CCb Vineri 10-12 Adrian Șendroiu
333CCa Marți 16-18 Ioana Ciornei
333CCb Marți 18-20 Ioana Ciornei
334CCa Marți 12-14 George Muraru
334CCb Marți 10-12 Costin Carabaș
335CCa Miercuri 8-10 Adrian Stanciu
335CCb Miercuri 10-12 Laura Vasilescu

Împărțire pe grupe

  • Completarea acestei pagini va fi realizată de asistenți. Fiecare asistent va completa pentru semigrupele la care ține ore.
  • Laboratorul are loc în sala EG306.
  • Font obișnuit pentru cei care fac parte din semigrupa respectivă.
  • Font italic pentru alții: restanțieri sau cei care au făcut schimb conform precizărilor din reguli.
    • Font bold pentru cei care încă nu au accept de la amândoi asistenți
  • Este permisă participarea a cel mult 16 studenți la un laborator.

Luni, 8-10 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Luni, 10-12 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Luni, 12-14 (332CBb, Laura Ruse)

  1. ANGHEL Florin
  2. BACHEŞ Andrei
  3. BORȚĂNOIU Nicoleta-Denisa
  4. CALOTĂ Florin
  5. CUSTURĂ Adrian-Mihai
  6. DINU Adrian
  7. GHILINȚĂ Constantin-Daniel
  8. LAZĂR Lucian-Ionuţ
  9. PIERSICANU Radu-Ştefan
  10. RAICEA Flavius-Marian
  11. SIMION Andrei-Costin, 331CB
  12. CATANĂ Marina-Mihaela, 331CB

Luni, 14-16 (333CBa, Laura Ruse)

  1. COJOCARU Raphael-Florian
  2. TONCU Ştefan
  3. DOBRE Beniamin-Ionuţ
  4. RĂDUCAN Gabriel
  5. CRIŞAN Cosmin-Cătălin
  6. PETCU Florentina
  7. MACARIE Roxana-Georgiana
  8. ȚUCUNETE Mărioara-Alina
  9. BURLACU George-Darius
  10. DUMITRICĂ Ancuţa-Denisa
  11. OPREA Izabela-Alexandra
  12. NEGHINĂ Claudiu-Ştefan, 332CB
  13. LUPAŞCU Andrei, 332CB
  14. NECŞOIU Constantina-Mădălina, 332CB

Luni, 16-18 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Luni, 18-20 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Marți, 8-10 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Marți, 10-12 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Marți, 12-14 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Marți, 14-16 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Marți, 16-18 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Marți, 18-20 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Miercuri, 8-10 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Miercuri, 10-12 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Miercuri, 12-14 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Miercuri, 14-16 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Miercuri, 16-18 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Miercuri, 18-20 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Joi, 8-10 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Joi, 10-12 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Joi, 12-14 (335CAa, Costin Lupu)

  1. Constantin-Adrian BUFTEA
  2. Andreea DIEACONU
  3. Alexandru DOLINȚĂ
  4. Paul GHEORGHE
  5. Liana-Maria PĂNĂTĂU
  6. Cristian PUFU, 342C1

Joi, 14-16 (335CAb, Costin Lupu)

  1. Bianca BOBOC
  2. Ștefan BUMBEA
  3. Răzvan CHIȚU
  4. Cristian COSTACHE
  5. Răzvan CURCUDEL
  6. Cristan DIMA
  7. Ionuț IRIMESCU
  8. Elena MARINICĂ
  9. Darius NEAȚU
  10. George SFRIJA
  11. Anca STAN
  12. Robert STANCA
  13. Tudor STOICA
  14. Radu ȘTEFAN
  15. Cristina TĂNASE
  16. Elena ȚECAN

Joi, 16-18 (332CAa, Irina Preșa)

  1. CODESCU Radu-Andrei
  2. COJAN Eugen-Nicolae
  3. COSTEA Ciprian-Marian
  4. DAN Adrian-Robert
  5. EFTIMIE Denis
  6. FĂŞIE Vlad-George
  7. GORAN Teodora-Maria
  8. GURĂU Marius
  9. ILIE Andra-Teodora
  10. ISTRATE Neculai-Ovidiu
  11. MARIN Raluca-Alina
  12. MIHALACHE Octavian-Nicolae
  13. PÎRLOG Alina-Andreea
  14. SERESCU Roxana-Maria
  15. ROTSCHING Robert, 331CA
  16. ROTSCHING Cristofor, 343C1

Joi, 18-20 (332CAb, Irina Preșa)

  1. CRISTIAN George
  2. DURBALĂ Cătălina
  3. IZOT Paul
  4. MARCU Denis-George
  5. NEGRU Cristian
  6. NICOLAE Mihai
  7. RADU Robert-George
  8. SCARLAT Marius-George
  9. TUDOSE Andrei
  10. ZAHARIA Alexandru

Vineri, 8-10 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Vineri, 10-12 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Vineri, 12-14 (333CBb, Laura Ruse)

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Vineri, 14-16 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Vineri, 16-18 ()

  1. Faceparte DINGRUPESCU
  2. Schimbălău ACCEPTAT, 343C3
  3. Schimbălău-Încercățel NONDEFINITIV, 333CD

Vineri, 18-20 (334CBa, Mihai Bărbulescu)

  1. Stoiana-Moiș Vlad
  2. Popa Alin Bogdan
  3. Stoica Mihai-Alexandru
  4. Soare Adelin-Valentin
  5. Sterpu Paul
  6. Badea Robert
  7. Spiridon Robert
  8. Enache Ianis
so.txt · Last modified: 2017/02/20 12:54 by mihai.carabas
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0