Împărțire ore laborator

Această pagină, destinată împărțirii pe ore de laborator, este editabilă. Pentru a edita această pagină, autentificați-vă pe wiki folosind contul de pe cs.curs.pub.ro.

  • Împărțirea studenților pe ore de laborator trebuie să respecte precizările prezentate în pagina de Reguli generale și notare:
    • Număr maxim de 14 studenți în cadrul unui laborator.
    • Prioritate au cei care fac parte din grupa din orar.
    • Se acordă prioritate secundară celor care au participat la primul laborator.
    • Se pot realiza mutări/migrări până în cadrul celei de-a doua săptămâni inclusiv.

Luni, 16-18 (Optional 1b, Octavian Purdilă)

  1. PINZARU Mihaela, 341C3
  2. VIZIRU Luciana, 343C1
  3. VASILE Cristi-Alexandru, 341C1
  4. PAVELESCU Anca-Maria, 341C1
  5. DOSPINESCU Dragos, 341C1
  6. DIMOS Alexandros, 341C3
  7. OANCEA Radu-Adrian, 341C3
  8. GRIGOREAN Alin, 341C3
  9. Anghel Ionut-Mugurel, 343C1
  10. BOGDAN Andrei-Teodor, 342C4
  11. TOMA Claudiu-Mihai, 343C1
  12. Ștefanca Stefan Cristian, 343C1
  13. Voiculeasa Dan Alexandru, 342C1
  14. IVAȘCU Gabriel-Cristian, 342C1

Marți, 14-16 (341C3b, Răzvan Deaconescu)

  1. CRUCERU Călin-Cristian, 341C3
  2. DRAGNEA Andrei Silviu, 341C3
  3. PLOSCEANU Dennis-Adrian, 341C3
  4. DUMITRU Mihai-Valentin, 341C3
  5. Nătărau Alexandru Lilian 341C3
  6. DRĂGOI Marius-Ninel Cătălin, 343C4
  7. COMAN Tudor-Emil, 343C4
  8. HÎRGĂU Andrei-Mircea, 341C3
  9. BOJINOVICI Andrei-Lucian, 341C3
  10. RADU Iulian-Gabriel, 342C1
  11. DAVID Rodica-Mihaela, 341C3
  12. MARIUS Petcu, 343C4
  13. NAE Alexandru Constantin, 341C1

Miercuri, 8-10 (Opțional 1a, Daniel Băluță)

  1. CONSTANTINESCU Adriana, 343C1
  2. MATEȘICĂ Iulian-Răzvan, 342C1
  3. MIHAI Darius, 342C1
  4. MIHĂILESCU Maria-Elena, 342C1
  5. Gheorghe Liviu-Adrian 342C1
  6. CISMARU Mihai-Claudiu 343C4
  7. GHITA Bogdan, 343C4
  8. BELMEGA Diana-Elena 341C4
  9. CRECANA Constantin Cosmin 341C3
  10. MAGIRDICEAN Razvan-Ionut 341C4
  11. ROTARU Alexandru-Andrei 341C4
  12. DURBACĂ Ştefan 341C3
  13. ANDREICA Madalin-Andrei 341C1
  14. GHIDEL Radu 342C2

Miercuri, 10-12 (341C3a, Daniel Băluță)

  1. Codrut Grosu 341C3
  2. Oprea Cosmin-Dumitru 341C3
  3. Ţoncu Vasile 341C3
  4. Bolohan Dan-Ioan 341C3
  5. Matei Oprea 341C3
  6. BĂRBĂSCU Răzvan 341C3
  7. Matei George 341C4
  8. Margarit Vicentiu 341C3
  9. Gheorghe Alexandru-Stefan 343C2
  10. Baloi Bogdan-Cristian 342C4
  11. Ursu Vlad-Andrei 342C4
  12. Ursache Andrei 341C3
  13. Calapod Marius Bogdan 341C3
  14. Dinu Andrei-Mario, 341C3

Miercuri, 12-14 (Opțional 2b, Răzvan Deaconescu)

  1. TĂNASE Adrian-Nicolae, 341C1
  2. POȘTOACĂ Andrei Vlad, 341C1
  3. ȘTEFU Teodor Petre, 341C1
  4. DUMITRIU Paul Mihaita, 342C5
  5. NICOLAE Alexandru, 342C5
  6. DOBRE Andrei, 341C3
  7. SIMION Florentin, 343C4
  8. SORODOC Alexandru 343C4
  9. TIMISICA Valentin, 341C1
  10. MURARU GEORGE-CRISTIAN, 342C4
  11. MINCU DRAGOS-ALEXANDRU, 342C4
  12. PAVLOV Ion 343C4
  13. PAVEL Nicolae-Teodor, 343C4
  14. STAMATE Stefan, 342C4

Miercuri, 18-20 (Opțional 2a, Adrian Stanciu)

  1. ZAFIU Costinel Claudiu, 342C1
  2. Gheorghe Paul Cristian Florian, 343C2
  3. Bodirlau Alexandra 341C4
  4. Jercaianu Alexandru 343C1
  5. COSTEA Dragos-Florin, 341C1
  6. ALDOIU Stefan-Alexandru, 341C1
  7. ICHIMOV Catalin, 342C3
  8. DOBROMIR Cezar, 341C2
  9. NICULAE Petre-Gabriel, 343C2
  10. Dimitriu Dragoș-Cosmin, 343C1
  11. Boboc Diana-Andreea, 343C1
  12. MIU Gabriel, 341C1
  13. MANOLESCU Mircea, 341C1
  14. PINTA Razvan-Adrian, 341C1
so2/impartire-laborator.txt · Last modified: 2017/03/14 14:15 by alexandru.nae
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0