Împărțire ore laborator

Vom anunța pe forumul de discuții generale, thread-uri pentru împărțirea de ore de laborator începând de marți, 19 februarie 2019, ora 16:00. Apoi vom anunța împărțirea orelor.

Împărțirea studenților pe ore de laborator resptrebuie să respecte precizările prezentate în pagina de Reguli generale și notare:

  • Număr maxim de 14 studenți în cadrul unui laborator.
  • Prioritate au cei care fac parte din grupa din orar.
  • Se acordă prioritate secundară celor care au participat la primul laborator.
  • Se pot realiza mutări/migrări până în cadrul celei de-a doua săptămâni inclusiv.

Luni, 14-16, (342C3 a, Răzvan Deaconescu)

  1. TEODORESCU Lucian-Ștefan, 342C3
  2. ZĂTREANU Adrian-Gabriel, 342C3
  3. BABU Liza-Elena, 342C3
  4. MAXIM Alexandru-Sorin, 343C4
  5. TICĂ Teodora, 342C3
  6. COSTREIE Andreea, 341C2
  7. PÎNTEA Andreea-Denisa, 341C2
  8. VÎJIALĂ Tudor-Gabriel, 342C3
  9. ȘTIRU Ioan-Ovidiu, 343C4
  10. SĂNDULESCU Andreea, 342C3
  11. TACHICI Andrei-Alexandru 342C3
  12. CREȚU Mihnea-Bogdan, 342C3
  13. ȘERBAN Cosmin, 341C2
  14. BĂDOIU Vlad-Andrei, 343C1

Luni, 16-18, (342C3 b, Răzvan Deaconescu)

  1. VOICU Sânziana-Aurelia, 341C3
  2. NECULAI Alexandru, 342 C2
  3. POPA Andrei-Marius, 341C3
  4. NECȘULESCU Alina-Diana, 342C3
  5. BALABAN Neculai, 341C3
  6. MOSCU Alexandru, 341C4
  7. BĂEȚICĂ Ioana-Irina, 342C3
  8. LASCU Bogdan-George, 342C3
  9. BÎRLEA Costin, 342C3
  10. DUȚESCU Cristian, 342C2
  11. NICOLESCU Roxana-Elena, 342C3
  12. PÎRVULESCU Alexandra, 342C3
  13. ȘTEFAN Ștefan, 342C2
  14. TARACHIU Vlad-George, 342C2

Luni, 18-20, (341C3 b, Daniel Băluță)

  1. TODO Nume, TODO grupă
  2. TODO Nume, TODO grupă
  3. TODO Nume, TODO grupă

Miercuri, 8-10, (Opțional 1a, Valentin Ghiță)

  1. TODO Nume, TODO grupă
  2. TODO Nume, TODO grupă
  3. TODO Nume, TODO grupă

Miercuri, 10-12, (Opțional 1b, Claudiu Ghioc)

  1. GUZU Octavian, 342C3
  2. UNGUREANU Ricardo, 342C3
  3. PENEA Sebastian Alin, 341C3
  4. BUDRIGA Adina Stefania, 341C3
  5. FETOIU Catalin-Emil, 341C3
  6. CHESELI Rares, 341C3
  7. BÎRSU Ion, 341C3
  8. TITILIUC Cosmin-Ionut, 341C3
  9. ICATOIU Vlad-Cosmin, 341C3
  10. SONTICA Alexandru, 341C3
  11. NEAGU Catalin, 341A1
  12. BANU Cristian, 341C3
  13. TRIFU Marius-Constantin, 344A3
  14. BULACHI Marin, 343C4

Miercuri, 12-14, (Opțional 2a, Claudiu Ghioc)

  1. BERCARU Gabriel, 343C4
  2. IONITA Dorin Marian, 342C3
  3. RADU Veronica, 341C3
  4. NEDELCU Vlad-Costin, 342C4
  5. DRĂGHICI Marius-Robert, 342C4
  6. GOGONEA Andrei, 341C3
  7. POGONARU Mihai, 341C3
  8. ANDREI Bogdan-Alexandru, 342C4
  9. POPESCU Mihai, 341C3
  10. SERBANESCU Teodora, 341C3
  11. TUDOR Dragos-Constantin, 342C3
  12. MILITARU Constantin-Alexandru, 342C3
  13. SOSEA Tiberiu, 341C3
  14. GRIGORE Mihai, 341C1

Miercuri, 14-16, (Opțional 2b, Iulian Mateșică)

  1. TODO Nume, TODO grupă
  2. TODO Nume, TODO grupă
  3. TODO Nume, TODO grupă

Joi, 16-18, (Opțional 3a, Sergiu Weisz)

  1. TODO Nume, TODO grupă
  2. TODO Nume, TODO grupă
  3. TODO Nume, TODO grupă

Joi, 18-20, (Opțional 3b, Daniel Băluță)

  1. TODO Nume, TODO grupă
  2. TODO Nume, TODO grupă
  3. TODO Nume, TODO grupă
so2/impartire-laborator.txt · Last modified: 2019/03/18 17:36 by constantin.ghioc
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0