Împărțirea pe grupe
Vă rugăm să vă treceți în dreptul intervalului orar la care vreți să veniți la laborator. Numărul maxim de studenți per interval orar este de 14. Prioritate vor avea cei care au intervalul respectiv în orar, iar în caz de egalitate cei care au venit în prima săptămână. Am precompletat listele cu prezența din prima și a doua săptămână. După ce vă treceți în dreptul grupei dorite vă rugăm să ștergeți duplicatele.
Nu va conta ordinea în care vă veți trece în grupe, noi la sfârșitul înscrierii vom face grupele bazându-ne pe următoarea ordine de prioritate:
Cei care au laborator la ora respectivă în orar și au venit în prima săptămână la acea oră
Cei care au laborator la ora respectivă în orar
Cei care au venit la laborator în prima săptămână la acea oră
Pentru prima repartizare această pagină va fi editabilă până Duminică, 18.10.2015, ora 20:00.
După ce vom efectua prima repartizare, vom redeschide accesul la această pagină pentru repartizarea pe locurile rămase, pe baza FCFS (first-come-first-serve), cu locurile gata ocupate rămânând fixate.
Numărul maxim de studenți pe semigrupă va fi de 14.
Luni, 12-14 (343C2)
Zamfir Cristian 343C2
Alexe Robert 343C2
Dobrescu Adriana Silvia 343C2
Niculae Brîndușa Ioana 343C2
Peța Alin-Andrei 343C2
Marin Cristian-Emil 342C1
Andrei Marius-Lucian 343C1
Shtembari Mikele 342C2
Ghimbaș Cezar-Mihai 341C1
Soare Cristian-Valeriu 341C1
Tonu Constantin 343C1
Căciulescu Alexandru Răzvan 342C3
Despa Diana Alexandra 341C1
Budău Adrian Emanuel 343C1
Macavei Andrei Gabriel 342C1
Luni, 14-16 (341C2)
Chivu Constantin Răzvan 341C2
Bucur Maria Cristina 341C2
Vasiliu Mihai Alexandru 341C2
Daia Radu Petru 341C2
Bibiloiu Viorel 341C2
Radu Monica 341C2
Nurberdiyev Pudak 341C2
Volmer Mihai-Cristian 341C1
Țifrea Alexandru 341C3
Lazăr Iulian-Marius 441E
Macavei Andrei Gabriel 342C1
Dobre Ștefan 342C2
Alexandru Dragoș-Constantin 342C2
Luni, 16-18 (342C2)
Mihoci Adi Andrei 342C2
Bleont Ioana Corina 342C2
Frujină Vlad-Bogdan 342C2
Balaban Ana Maria 341C1
Oancea Mihail-Lucian 342C1
Lutan Adrian-Mirel 343C1
Gaman Mihaela
Popa Ion
Duma Andrei Dorian 341C3
Luni, 18-20 (Opțional 1)
Stoica Vladut Cristian 341C1
Vasile Constantin Tiberiu 341C1
Arsene Irina 341C1
Vutei Alexandru-Florian 341C1
Dobrin Tanase-Alexandru 341C1
Ciornei Ioana 341C1
Ciurel Victor 343C1
Sima Alexandra 343C2
Chirila Diana Gabriela 343C2
Jalba Iulia 341C2
Mihailescu Ioana 341C2
Ilies Andreea 343C2
Mihai Alexandru 343C2
Ștefan Ana-Georgiana, 343C2
Lupu Cristian 342C2
Cazacu Roxana Andreea 342C2
Marți, 8-10 (Opțional 2)
Pârlog Ecaterina, 343C1
Aldescu Ana, 342C1
Matei Radu, 342C1
Lefter Ana-Maria, 343C2
Ivănoiu Răzvan, 343C2
Lupu Cristian, 342C2
Cazacu Roxana Andreea, 342C2
Tudorache Ioana Corina, 342C2
Miu Cristina-Andreea, 341C2
Marți, 10-12 (341C2)
Alexe Maria-Alexandra, 341C2 1, 2
Ciubucana Mihaela-Andreea, 341C2 1, 2
Cotițosu Constantin Ștefan, 341C2 1, 2
Doaga Alin, 341C2 1, 2
Barbu Anca-Denisa, 341C2 1, 2
Ștefănescu Mihai, 341C2 1, 2
Dobre Marian, 341C2 1, 2
Nagnibeda Mihai, 341C2 1, 2
Panait Marian, 341C2 1, 2
Băloiu Radu, 341C2 1, 2
Cojocaru Lucia 341C1 1, 2
Nedelcu Mircea Valentin, 341C2 1
Răduță Vlad, 341C2 1
Enache Liviu Florentin, 341C2 1
Matei Ionuț Alexandru, 341C2 2
Răducu Mihai, 341C2 2
Lătărețu Claudiu Ion, 341C2 2
Roșca Anca Andreea, 343C2 2
Miu Cristina-Andreea, 341C2 1
(1 = a venit la primul lab, 2 = a venit la al doilea lab)
Miercuri, 8-10 (342C2)
Grigoraș Alexandra, 342C2
Cumpănășoiu Andrada Elena, 342C2
Sandu Robert, 342C2
Marșavela Dana Andrada, 342C2
Ghidel Marius Adrian. 342C2
Dinu Flavius Cristian, 342C2
Ciuta Ioan Grațian, 342C2
Vlad George Cristian, 342C2
Ivan Beatrice Ioana, 342C2
Nicolae Gabriel Silviu, 342C2
Dinu Dan George, 342C2
Marin Bogdan, 342C2
Negoiță Silviu, 342C2
Geambașu George, 342C2
Bucur Sorin, 342C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
Chiroiu Marius, 342C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
Hristache Mădălina, 342C1
Crăc Mihai Ovidiu, 341C2
Grigore Cătălin, 342C1 - nu a venit în săptămâna a II-a
Ștefan Ana-Georgiana, 343C2
Miercuri, 10-12 (343C2)
Florea Nicoleta, 343C2
Zorilă Andreea-Maria, 343C2
Crîntea Cosmin, 343C2
Bedrule Marius, 343C2
Vasile Tudor, 343C2
Spătaru Adriana Eleonora, 343C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
Tănase Teodora, 343C2
Vasile Sorin, 343C2
Stanciu Daniel, 343C2
Ologu Robert-Leonard, 341C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
Rugescu Dragoș, 342C2
Constantinescu Radu, 341C3
Peța Alin-Andrei, 343C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
Lătărețu Claudiu, 341C2 - nu a venit în săptămâna a II-a