Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

sd-ca:2017:laboratoare:lab-02 [2017/12/12 14:31]
teodora.serbanescu created
sd-ca:2017:laboratoare:lab-02 [2018/02/19 15:27] (current)
cosmin_ioan.petrisor
Line 333: Line 333:
 ===== Exercitii ===== ===== Exercitii =====
  
 +<​hidden>​
   *[**5p**] Clasa Complex   *[**5p**] Clasa Complex
       *[**2p**] Adăugați clasei Complex metode pentru adunare, scădere și înmulțire cu un alt număr complex utilizand supraincarcarea operatorilor.       *[**2p**] Adăugați clasei Complex metode pentru adunare, scădere și înmulțire cu un alt număr complex utilizand supraincarcarea operatorilor.
Line 358: Line 359:
       *[**2p**] Testați clasa MyArrayList printr-un cod simplu care arată cum se adaugă elemente și cum se redimensionează structura voastră de date.       *[**2p**] Testați clasa MyArrayList printr-un cod simplu care arată cum se adaugă elemente și cum se redimensionează structura voastră de date.
       *[**1p**] Verificați cu Valgrind că nu aveți memory leaks.       *[**1p**] Verificați cu Valgrind că nu aveți memory leaks.
 +</​hidden>​
 +
 ===== Interviu ===== ===== Interviu =====
 Această secțiune nu este punctată și încearcă să vă facă o oarecare idee a tipurilor de întrebări pe care le puteți întâlni la un job interview (internship,​ part-time, full-time, etc.) din materia prezentată în cadrul laboratorului. Această secțiune nu este punctată și încearcă să vă facă o oarecare idee a tipurilor de întrebări pe care le puteți întâlni la un job interview (internship,​ part-time, full-time, etc.) din materia prezentată în cadrul laboratorului.
sd-ca/2017/laboratoare/lab-02.1513081900.txt.gz · Last modified: 2017/12/12 14:31 by teodora.serbanescu
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0