Semigrupe de laborator

O semigrupă poate avea maxim 16 persoane și minim 12 persoane. Sunt admise derogari doar în cazuri excepționale cum ar fi suprapunerea laboratorului cu eventuale alte cursuri cu prezență obligatorie.

Aceasta este pagina în care vom afișa împărțirea finală a semigrupelor. Împărțirea pe semigrupe se va face după înscrierea pe thread-urile de pe forumul de discuții generale începând cu luni, 1 octombrie 2018, ora 10:00. Va exista un thread pentru fiecare interval de laborator în care vă veți completa numele și grupa până în limita a 16 persoane pe interval.

Luni, 12:00-14:00, EG405 (Iulia Stănică)

  1. Constantin Maria Cristina, 341C5
  2. Tabără Maria Teodora, 341C5
  3. Gheorghe Sorin Cătălin, 343C1
  4. Ștefan Adrian-Cosmin, 343C5
  5. Cochileț Șerban Bogdan, 343C5
  6. Stanciu Cosmin, 343C5
  7. State Nicolae, 343C5
  8. Mocanu Mădălin, 343C5
  9. Stăncioiu Silviu Teodor 343C1
  10. Costache Alexandru-Marian, 343C5
  11. Angheluș Dragos Anton, 343C5
  12. Stoiu Andreea-Gina, 343C5
  13. Țurcanu Vlad, 341C5
  14. Dudău Adrian-Constantin, 342C1
  15. Teodor Vlad, 342C5
  16. Ciarnău Clara-Maria, 343C5
  17. Penisoara Bogdan, 343C5
  18. Petre Daniel Marian, 343C5

Luni, 14:00-16:00, EG405 (Iulia Stănică)

  1. Uță Iulia, 343C5
  2. Ștefan Bianca-Eugenia, 342C5
  3. Pîrvan Daniel, 343C5
  4. Țolea Delia-Livia-Cristiana, 342C5
  5. Mamut Geanan, 342C5
  6. Gogîltan Bianca, 343C5
  7. Bardac Diana, 343C5
  8. Cașu-Pop Andrei-Cosmin, 343C5
  9. Angheluță Razvan, 341C5
  10. Alexandrescu Vlad, 341C5
  11. Maria Costin-Bogdan, 341C5
  12. Mirescu Andreea Alexandra, 343C5
  13. Laurențiu Neciu-Florin, 343C5
  14. Preda Andreea, 343C5
  15. Bouleanu Oana-Bianca, 343C5
  16. Beldeanu Călin-Victor, 342C1
  17. Bînă Marius Andrei, 341C4
  18. Constantin Andrei, 341C4

Luni, 18:00-20:00, EG405 (Mihai Soare)

  1. Marianciuc Denis, 343C5
  2. Costache Bogdan, 341C4
  3. Zaharia George-Eduard, 341C4
  4. Vlad George-Alexandru, 341C4
  5. Georgescu Eduard-Mircea, 343C4
  6. Mărăcineanu Ioan, 343C4
  7. Teodorescu Stefan, 342C3
  8. Maxim Alexandru-Sorin, 343C4
  9. Zatreanu Adrian-Gabriel, 342C3
  10. Dumitrache Adrian, 342C3
  11. Voica Roxana-Alexandra, 341C4
  12. Teodor Poncu, 341C4
  13. Hogea Alexandru-Ionuţ,
  14. Fera Daniel,
  15. David Gabriel,
  16. Spătaru Daniel-Marian,
  17. Georgescu Bogdan Gabriel, 342C1

Marți, 8:00-10:00, PR706 (Carina Mogoș)

  1. Drăguțescu Constantin Cătălin, 341C5
  2. Floricel Carla, 341C5
  3. Balaș Ștefan-Paul, 341C5
  4. Ularu Cosmin, 341C5
  5. Popescu Mihaela, 341C5
  6. Șontică Alexandru, 341C3
  7. Găman Iustin, 341C5
  8. Mitruță Liviu-Andrei, 341C1
  9. Mocanu Ioana, 341C5
  10. Radu Corina, 341C5
  11. Macovei Alexandra, 341C5
  12. Sturzu Roxana-Mădălina, 343C5

Marți, 8:00-10:00, EG306 (Giorgiana Vlăsceanu)

  1. Paraschiv George, 343C5
  2. Corceanu Teodor-Florian, 343C5
  3. Canțer Alina, 343C5
  4. Digori Gheorghe, 343C5
  5. Cîrlugea Razvan, 341C5
  6. Cîrceag Mihai Cătălin, 341C5
  7. Niță Diana Luiza, 341C5
  8. Grigore Dragos, 341C5
  9. Carabin Vlad, 341C5
  10. Țuicu Daniel-George, 341C5
  11. Oprea George, 341C5
  12. Oncioiu Vlad, 343C5
  13. Simion George, 342C5
  14. Ciobanu Daria Elena, 342C5
  15. Hințiu Diana, 341C5
  16. Lică Andrei Costin, 342C5
  17. Guștiuc Vitalii, 341C5
  18. Chioibas Emil, 342C1

Marți, 12:00-14:00, EG306 (Costin Speciac)

  1. Negură Alexandru, 343C1
  2. Stan Adela, 341C5
  3. Lascu Bogdan-George, 342C3
  4. Carpen Diana-Maria, 342C5
  5. Anghel Bogdan-Ștefan, 342C5
  6. Marcu Bogdan-Cătălin, 342C5
  7. Dan Alina Maria, 342C5
  8. Sterian Cosmin-Cristian, 341C4
  9. Florea Vlad, 341C4
  10. Ghineț Cornel-Gabriel, 342C5
  11. Militaru Constantin-Alexandru, 341C3

Miercuri, 8:00-10:00, EG306 (Laura Antonache)

  1. Chiriac Teodora, 342C5
  2. Moldovan Ioana Alexandra, 342C5
  3. Beşea Georgiana Nicoleta, 342C5
  4. David Adelina, 342C5
  5. Stan Andrei, 342C5
  6. Bejenariu Vlad, 342C5
  7. Bobleaga Ioana, 342C5
  8. Spătariu Andrei, 342C5
  9. Arcalean Theodor-Crisitan, 341C5
  10. Pietricică Andrei, 341C5
  11. Agachi Sergiu-Andrei, 342C5
  12. Dumitrescu Radu, 342C5
  13. Neagu Elena-Ruxandra, 342C5
  14. Teodorescu Ioana-Cristina, 342C1
  15. Ciurea Răzvan-Andrei, 343C5
  16. Chirilă Radu, 342C5
  17. George Tudor, 342C5

Joi, 8:00-10:00, EG410 (Mihai Soare)

  1. Corniță Răzvan, 341C5
  2. Covo Robert Eduard, 343C5
  3. Hampău Raluca Maria, 341C5
  4. Herescu Vlad-Alexandru, 342C5
  5. Deliu Robert-Gabriel, 342C5
  6. Sterian Andrei, 343C1
  7. Ungureanu Ricardo, 342C3
  8. Drăghici Ruxandra-Maria, 342C5
  9. Brehuescu Teodora Ioana, 342C1
  10. Oprea Izabela-Alexandra, 342C1
  11. Ionescu Andreea Teodora, 341C5
  12. Chirilă Radu, 342C5
  13. Roman Alexandru, 343C5
  14. Burtea Andrei, 343C5
mps/semigrupe.txt · Last modified: 2018/10/23 09:10 by giorgiana.vlasceanu
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0