Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

isi:admin:regulament [2024/10/03 19:17]
alexandru.predescu [Proiect]
isi:admin:regulament [2025/10/04 17:19] (current)
alexandru.predescu [Notare]
Line 10: Line 10:
        * 10p prezentare intermediară (pe parcursul orelor de proiect)        * 10p prezentare intermediară (pe parcursul orelor de proiect)
        * 20p prezentare finală (demo aplicație + ppt)        * 20p prezentare finală (demo aplicație + ppt)
-     * +5p bonus - evaluare ​echipe ​proiect +     * +5p bonus - evaluare ​activitate ​proiect 
-     * +5p bonus - teste curs+     * +5p bonus - activitate + teste curs
  
-<​note>​Punctajul maxim cu care un student poate intra in examen este de 60p = min(60, punctaj_laborator)</​note>​ +*Punctajul maxim cu care un student poate intra in examen este de 60p = min(60, punctaj_laborator) 
-<note important>​Pentru promovarea laboratorului este necesară participarea la minim 7 laboratoare și obținerea unui punctaj minim jumătate din punctajul alocat ​pentru fiecare activitate.</​note>​+ 
 +<note important>​ 
 +Condiții minimale necesare pentru promovare:​ 
 +  * participarea la minim 5 cursuri și 3 prezentări invitate. 
 +  * participarea la minim 7 laboratoare și obținerea unui punctaj minim (jumătate din punctajul alocat). 
 +</​note>​
  
 ===== Laborator ===== ===== Laborator =====
isi/admin/regulament.1727972228.txt.gz · Last modified: 2024/10/03 19:17 by alexandru.predescu
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0