Paradigme de Programare CA|CC|CD

Interacțiune

Pagina pentru cursurile de la CA, CC și CD este 03-ACS-L-A2-S2-PP-CA-CC-CD. Înscrierea pentru studenții în anul doi ar trebui să fie automată; pentru restanțieri, anunțați un cadru didactic.

Pe MS Teams ne întâlnim pe:

Vom folosi atât echipele fiecărei serii în parte (pentru anunțuri specifice seriei, pentru curs), cât și echipa celor 3 serii, pentru anunțuri relevante pentru cele 3 serii. Vom folosi metacursul de pe moodle pentru forumuri (știri, discuții, teme).

Echipa

Curs

ID Moodle / Teams Seria
Mihnea Muraru mihnea.muraru CA
Andrei Olaru andrei.olaru CC
Mihaela Balint mihaela.balint CD

Laborator

ID Moodle / MS Teams
Mihnea Muraru mihnea.muraru
Andrei Olaru andrei.olaru
Mihaela Balint mihaela.balint
Mihai Nan mihai.nan
Alexandra Minea alexandra.minea
Alexandra-Andreea Imbrișcă alexandra.imbrisca
Alexandra-Petrina Ispas alexandra.ispas
Andreea Nica andreea.nica1602
Andrei-Antonio Carapcea andrei.carapcea
Bianca Ciuche bianca.ciuche
Cristiana Lazăr cristiana.lazar2102
Delia-Maria Pavel delia_maria.pavel
Florin Mihalache florin.mihalache
Ionuț Mihalache ionut.mihalache1506
Ionut-Marius Bălășescu ionut.balasescu
Miruna Banu miruna_elena.banu
Viorica Mancaș viorica.mancas
Vlad Tălmaciu vlad.talmaciu

Orar

Curs

Seria Curs săptămânal Curs alternant Titular
Ziua Ora Sala Ziua Ora Sala
CA Luni 14–16 EC101 Joi (par) 12–14 EC105 Mihnea Muraru
CC Luni (impar/par) 8–10/10–12 EC004 Joi (impar) 12–14 EC004 Andrei Olaru
CD Marți 14–16 EC004 Miercuri (par) 14–16 A04 Mihaela Balint

Laborator

Seria Grupa Ziua Ora Asistent
CA 321 a Vineri 12–14 Alexandra Minea
b Vineri 14–16 Alexandra-Andreea Imbrișcă
322 a Joi 16–18 Alexandra-Andreea Imbrișcă
b Joi 18–20 Florin Mihalache
323 a Vineri 18–20 Delia-Maria Pavel
b Vineri 16–18 Alexandra-Petrina Ispas
324 a Vineri 10–12 Bianca Ciuche
b Vineri 8–10 Ionuț-Marius Bălășescu
325 Joi 8–10 Mihnea Muraru
CC 321 a Marti 10–12 Andrei Olaru
b Marti 8–10 Vlad Tălmaciu
322 a Marti 12–14 Andrei Olaru
b Marti 14–16 Miruna Banu
323 a Miercuri 16–18 Vlad Tălmaciu
b Miercuri 18–20 Vlad Tălmaciu
324 a Marti 16–18 Ionuț Mihalache
b Marti 18–20 Andreea Nica
325 Miercuri 14–16 Alexandra-Petrina Ispas
CD 321 a Vineri 14–16 Alexandra Minea
b Vineri 12–14 Andrei-Antonio Carapcea
322 a Luni 14–16 Cristiana Lazăr
b Luni 12–14 Viorica Mancaș
323 a Joi 14–16 Mihai Nan
b Joi 10–12 Mihnea Muraru
324 a Joi 12–14 Mihai Nan
b Luni 10–12 Viorica Mancaș
pp.txt · Last modified: 2022/04/05 13:05 by andrei.olaru
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0