Introducere în organizarea calculatoarelor și limbaj de asamblare

Echipă

Curs

Laborator

Colaboratori

Orar

Orar curs
Serie Zi Interval Sală Titular curs
CA marți 12-14 A02leu Dan Novischi
CA joi impare 10-12 AN034 Dan Novischi
CB miercuri 14-16 EC004 Dragoș Niculescu
CB vineri impare 12-14 EC101 Dragoș Niculescu
CC joi 16-18 AN030 Răzvan Deaconescu
CC vineri pare 12-14 EC101 Răzvan Deaconescu
CD marți 8-10 AN030 Voichița Iancu
CD vineri impare 14-16 EC004 Voichița Iancu
Orar laborator
Grupa Zi Interval Sală Asistent laborator
321CAa miercuri 18-20 EG410 Daniel Dincă
321CAb miercuri 18-20 ED202 Ionuț Mihalache
322CAa vineri 16-18 EG410 Radu Nicolau
322CAb vineri 16-18 ED202 Neculai Balaban
323CAa miercuri 14-16 EG410 Răzvan Nițu
323CAb miercuri 14-16 ED202 Voichița Iancu
324CAa joi 8-10 EG410 Claudiu Ghioc
324CAb joi 8-10 ED202 Daniel Băluță
325CAa miercuri 16-18 EG410 Răzvan Nițu
325CAb miercuri 16-18 ED202 Voichița Iancu
Grupa Zi Interval Sală Asistent laborator
321CBa marți 16-18 EG410 Laurențiu Ștefan
321CBb marți 16-18 ED202 Mihai Dumitru
322CBa joi 18-20 EG410 Andrei Smărăndoiu
322CBb joi 18-20 ED202 Mădălina Moga
323CBa joi 16-18 EG410 Liza Babu
323CBb joi 16-18 ED202 Tiberiu Lepădatu
324CBa vineri 14-16 EG410 Radu Nicolau
324CBb vineri 14-16 ED202 Neculai Balaban
325CBa miercuri 10-12 EG410 Dragoș Niculescu
325CBb miercuri 12-14 EG410 Dănuț Matei
Grupa Zi Interval Sală Asistent laborator
321CCa joi 14-16 EG410 Dan Novischi
321CCb joi 14-16 ED202 Cristian Baciu
322CCa vineri 10-12 EG410 Bogdan Purcăreață
322CCb vineri 10-12 ED202 Darius Mihai
323CCa vineri 8-10 EG410 Bogdan Purcăreață
323CCb vineri 8-10 ED202 Valentin Ghiță
324CCa joi 12-14 EG410 Dan Novischi
324CCb joi 12-14 ED202 Andra Danciu
325CCa joi 10-12 EG410 Liza Babu
325CCb joi 10-12 ED202 Diana Grecu
Grupa Zi Interval Sală Asistent laborator
321CDa vineri 12-14 EG410 Ionuț Mihalache
321CDb vineri 12-14 ED202 Andra Danciu
322CDa luni 10-12 EG410 Darius Mihai
322CDb luni 10-12 ED202 Ștefan Teodorescu
323CDa luni 12-14 EG410 Daniel Băluță
323CDb luni 12-14 ED202 Ștefan Teodorescu
324CDa marți 18-20 EG410 Adriana Cogean
324CDb marți 14-16 EG410 Mihai Dumitru
325CDa luni 8-10 EG410 George Muraru
325CDb luni 8-10 ED202 Cristian Mărgineanu
iocla.txt · Last modified: 2019/10/22 09:34 by mihai.dumitru2201
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0