Introducere în organizarea calculatoarelor și limbaj de asamblare

Echipă

Curs

Laborator

Colaboratori

Orar

Orar curs
Serie Zi Interval Sală Titular curs
CA Joi 11-14 EC101 Costin Boiangiu
CB Luni 13-16 EC004 Dragoș Niculescu
CC Joi 17-20 EC101 Răzvan Deaconescu
CD Marți 9-12 AN030 Voichița Iancu
Orar laborator
Grupa Zi Interval Sală Asistent laborator
321CAa miercuri 16-18 ED202 Voichița Iancu
321CAb miercuri 16-18 EG410 Dan Novischi și Ebru Resul
322CAa vineri 18-20 ED202 Tiberiu Lepădatu și Vlad Vitan
322CAb vineri 18-20 EG410 Radu Velea
323CAa miercuri 14-16 ED202 Voichița Iancu
323CAb miercuri 14-16 EG410 Dan Novischi
324CAa miercuri 18-20 ED202 Ștefan Brătescu și Gabriel-Dănuț Matei
324CAb miercuri 18-20 EG410 Mihai Dumitru
325CAa vineri 16-18 ED202 Radu Nicolau
325CAb vineri 16-18 EG410 Radu Velea
Grupa Zi Interval Sală Asistent laborator
321CBa joi 14-16 ED202 Neculai Balaban
321CBb joi 14-16 EG410 Dan Novischi
322CBa joi 18-20 ED202 Daniel Băluță
322CBb joi 18-20 EG410 Ioana Ciornei
323CBa joi 16-18 ED202 Alexandra Pîrvulescu
323CBb joi 16-18 EG410 Ioana Ciornei
324CBa miercuri 10-12 EG410 Răzvan Nițu
324CBb miercuri 12-14 EG410 Răzvan Nițu
325CBa joi 10-12 ED202 Andrei Preda
325CBb joi 10-12 EG410 Neculai Balaban
Grupa Zi Interval Sală Asistent laborator
321CCa vineri 8-10 ED202 Alexandra Pîrvulescu
321CCb vineri 8-10 EG410 Vladimir Diaconescu
322CCa vineri 14-16 ED202 Radu Nicolau
322CCb vineri 14-16 EG410 Ionuț Mihalache și Teodor Apostol
323CCa luni 10-12 ED202 Claudiu Constantin Ghioc
323CCb luni 10-12 EG410 Răzvan Deaconescu și Mădălina Moga
324CCa luni 8-10 ED202 Claudiu Constantin Ghioc
324CCb luni 8-10 EG410 Robert Baronescu
325CCa joi 12-14 ED202 Andrei Preda
325CCb joi 12-14 EG410 Dan Novischi
Grupa Zi Interval Sală Asistent laborator
321CDa luni 12-14 ED202 Andra Danciu și Liza Babu
321CDb luni 12-14 EG410 Răzvan Deaconescu și Ionuț Mihalache
322CDa vineri 10-12 ED202 George Sârbu
322CDb vineri 10-12 EG410 Vladimir Diaconescu
323CDa marți 18-20 ED202 Daniel Băluță și Ștefan Brătescu
323CDb marți 18-20 EG410 Bogdan Purcăreață
324CDa marți 16-18 ED202 Adriana Cogean
324CDb marți 16-18 EG410 Bogdan Purcăreață
325CDa vineri 12-14 ED202 George Sârbu
325CDb vineri 12-14 EG410 Andra Danciu și Teodor Apostol
iocla.txt · Last modified: 2018/10/16 10:00 by daniel.baluta
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0