Sisteme de Operare

Trimitere teme

Orar și împărțire pe semigrupe

Orar 2015

Orar curs
Serie Zi/Ore Sală Titular de Curs
CA marți, 9:00-11:00 EC004 Costin Raiciu
CB marți, 14:00-17:00 EC101 Marius Zaharia
CC miercuri, 17:00-19:00 EC004 Răzvan Deaconescu
Orar laborator (sala EG306)
Grupă Zi laborator Ore laborator Asistent
331CAa Miercuri 8-10 Emma Mirică
331CAb Joi 12-14 Cristian Condurache
332CAa Joi 16-18 Laura Vasilescu
332CAb Joi 18-20 Adrian Stanciu
333CAa Miercuri 16-18 Cristian Condurache
333CAb Miercuri 14-16 Laura Vasilescu
334CAa Joi 8-10 Răzvan Crainea
334CAb Joi 10-12 Laura Gheorghe
Grupă Zi laborator Ore laborator Asistent
331CBa Luni 18-20 Larisa Grigore
331CBb Marți 12-14 Vladimir Diaconescu
332CBa Vineri 8-10 Adrian Stanciu
332CBb Luni 12-14 Mihai Carabaș
333CBa Luni 14-16 Mihai Carabaș
333CBb Vineri 12-14 Vladimir Diaconescu
334CBa Vineri 10-12 Adrian Stanciu
334CBb Luni 16-18 Larisa Grigore
Grupă Zi laborator Ore laborator Asistent
331CCa Vineri 14-16 Laura Gheorghe
331CCb Marți 14-16 Mihai Carabaș
332CCa Miercuri 12-14 Emma Mirică
332CCb Vineri 16-18 Laura Gheorghe
333CCa Marți 10-12 Răzvan Crainea
333CCb Marți 8-10 Răzvan Crainea
334CCa Joi 14-16 Laura Vasilescu
334CCb Miercuri 10-12 Emma Mirică

Împărțire pe grupe

  • Completarea acestei pagini va fi realizată de asistenți. Fiecare asistent va completa pentru semigrupele la care ține ore.
  • Laboratorul are loc în sala EG306.
  • Font obișnuit pentru cei care fac parte din semigrupa respectivă.
  • Font italic pentru alții: restanțieri sau cei care au făcut schimb conform precizărilor din reguli.
  • Este permisă participarea a cel mult 16 studenți la un laborator.

Luni, 12-14 (332CBb, Mihai Carabaș)

  1. Stroie Oana
  2. Stanciu Daniel
  3. Stanciu Marius
  4. Șelaru Alexandru
  5. Popa Emilia Ioana
  6. Teodorescu Ioana-Isabela
  7. Luțan Adrian-Mirel
  8. Nedeloiu George Adrian
  9. Marin Luciana-Florentina
  10. Shtembari Mikele
  11. Roman Andrei
  12. Gruia Iulia Mihaela
  13. Vasilică Marian
  14. Nurbediyev Pudak
  15. Ene Cezar Alin
  16. Dragomir Dragoș
  17. Ionel Laura
  18. Căpățână-Brad Mihai
  19. Ciobanu Bogdan
  20. Gavril Alexandru

Luni, 14-16 (333CBa, Mihai Carabaș)

  1. Spoială Marian Nicolae
  2. Samoilă Cosmin Gabriel
  3. Pruncu Alexandru Costin
  4. Bucur Sorin
  5. Popescu Teodor
  6. Frujină Vlad-Bogdan
  7. Mitrache Radu Ștefan
  8. Iancu Dragoș-Alin
  9. Budău Alexandru
  10. Mitrea Valentin Gabriel, 332CB
  11. Pîrvu Mihai Cristian, 332CB
  12. Popa Mihai, 334CB

Luni, 16-18 (334CBb, Larisa Grigore)

  1. Ciuta Ioan Grațian
  2. Puha Andrei-Radu
  3. Popescu Ștefan Dragoș
  4. Cotițosu Constantin Ștefan
  5. Pavelescu Răzvan
  6. Igescu Maria
  7. Ambăruș Gabriel Cristian
  8. Popa Ion Alin - 331CB
  9. Tăerel Rareș Mihai - 333CB
  10. Alexandru Dragoș-Constantin - 333CB

Luni, 18-20 (331CBa, Larisa Grigore)

  1. Alexe Maria Alexandra
  2. Manole Miruna
  3. Soare Cătălina-Ioana
  4. Petcu Bogdan Constantin
  5. Răduță Vlad
  6. Enache Liviu Florentin
  7. Suciu Andrei
  8. Budău Adrian Emanuel
  9. Leonte Adriana
  10. Paraschiv Tudor
  11. Balaban Ana-Maria
  12. Oancea Lucian
  13. Miu Cristina-Andreea
  14. Ciubucana Mihaela-Andreea
  15. Pușchilă Daniel - 334CB

Marți, 8-10 (333CCb, Răzvan Crainea)

  1. CIOBANU Roxana-Teodora
  2. CÎMPIAN Vlad-Andrei
  3. DINU Georgiana-Izabela
  4. GHEORGHE Adrian-Dumitru
  5. IORDACHE Livia-Serena
  6. IRIMIA Ana-Mirela
  7. JALBĂ Iulia
  8. MARCU Eliza-Maria
  9. MUȘAT George-Alexandru
  10. ROTĂRESCU Dorin-Silviu
  11. TUDUREANU Romeo
  12. ȚARAN Maria-Alexandra
  13. VĂDUVA Andrei-Iustin
  14. VELEA Alexandru
  15. DOMENTII Maxim - 332CC
  16. CĂCIULESCU Alexandru-Răzvan - 334CC
  17. CIOCÎRDEL Georgiana-Diana - 334CC

Marți, 10-12 (333CCa, Răzvan Crainea)

  1. APOSTOL Alina-Georgiana
  2. BRUMĂ Andreea
  3. CERGHIT Ionel
  4. DINU Flavius-Cristian
  5. HRISTACHE Mădălina
  6. LECU Ana-Maria-Larisa
  7. MARIN Dănuț-Bogdan
  8. MATEI Radu-Constantin
  9. NUȚESCU Ciprian-Ionuț
  10. OPREA Constantin-Adrian
  11. ORHEAN Alexandru-Iulian
  12. POPESCU Ana-Maria
  13. ROBOIU Simona-Alina
  14. STĂNESCU Cristian
  15. CIUREL Victor Nicușor - 332CC
  16. SILAGHI Alexandru-Mihail - 334CC

Marți, 12-14 (331CBb, Vladimir Diaconescu)

  1. Dașco Tudor
  2. Dumitrașco Alexandru
  3. Cudlenco Nicolae
  4. Paraipan Gabriel
  5. Țipău Andreea
  6. Negoiță Silviu-Ionuț
  7. Mihăilescu Ioana
  8. Stanciu Adriana-Ioana
  9. Pătru Elena-Luiza
  10. Pană Iulian
  11. Ilie Roxana Elema - 331CC
  12. Popescu Ionel - 332CC
  13. Grigore Catalin Marius - 332CC
  14. Tiu Razvan Dumitru - 332CC

Marți, 14-16 (331CCb, Mihai Carabaș)

  1. Alexe Robert
  2. Zamfir Cristian
  3. Voicescu Mihai Bogdan
  4. Iosif Adrian Mihai
  5. Niculescu Irina-Diana
  6. Sevastian Ana-Denisse
  7. Mîndroc Alin
  8. Ene Adriana
  9. Călinescu Dragoș
  10. Pavelescu Ioana
  11. Vișan Dragoș-Daniel
  12. Dobrică Adrian
  13. Chirculete Andrei
  14. Vasilescu Andrei
  15. Mocanu Cristian
  16. Ichimov Cătălin, 342C3

Miercuri, 8-10 (331CAa, Emma Mirică)

  1. Miu Mihai
  2. Ghimbaș Cezar-Mihai
  3. Soare Cristian-Valeriu
  4. Vasile Constantin Tiberiu
  5. Peța Alin-Andrei
  6. Aldesu Ana
  7. Ivănoiu Răzvan
  8. Dobrescu Adriana Silvia
  9. Vuței Alexandru Florian
  10. Marinescu George Robert
  11. Despa Diana-Alexandra
  12. Stoica Vlăduț-Cristian
  13. Nănuți Diana-Maria, 341C5
  14. Trifan Alexandru, 333CC
  15. Holbea Ionuț-Laurențiu, 342C4
  16. Muller Robert, 342C2

Miercuri, 10-12 (334CCb, Emma Mirică)

  1. Rovența Robert
  2. Leotescu George
  3. Smeadă Andrei-Mihai
  4. Stăniloiu Constantin Eduard
  5. Bădescu Nicolae
  6. Mițaru Gabriel
  7. Tonu Constantin
  8. Marcu Constantin-Adrian
  9. Saragea Eduard-Adrian
  10. Marșavela Dana Andrada
  11. Ghidel Marius Adrian
  12. Butică Romeo, 341C3
  13. Ilie Eduard, 342C4
  14. Buruiană Claudiu, 342C5

Miercuri, 12-14 (332CCa, Emma Mirică)

  1. Zorilă Andreea Maria
  2. Cumpănășoiu Andrada Elena
  3. Crețan Bianca-Andrada
  4. Bobescu Mădălina
  5. Mihai Andreea Georgiana
  6. Dumitrescu Dragoș Ștefan
  7. Radu Dumitru
  8. Chiroiu Marius
  9. Nicolae Gabriel Silviu
  10. Gaur Andreea Nicoleta
  11. Grigoraș Alexandra
  12. Ungureanu Marius-Ștefan, 333CC

Miercuri, 14-16 (333CAb, Laura Vasilescu)

  1. Radu Vlad Rareș
  2. Bulgaru Robert
  3. Nicolicioiu Andrei
  4. Boeru Radu
  5. Antonache Emanuel Adrian
  6. Jalbă Cristian
  7. Cojocaru Mihail-Răzvan
  8. Pătulea Ionuț
  9. Florea Alexandru
  10. Ștefan Elena-Grabriela
  11. Sima Alexandra
  12. Stan Roxana Gabriela, 334CB
  13. Diana Balutoiu, 332CA
  14. Eugen Stoica, 332CA

Miercuri, 16-18 (333CAa, Cristian Condurache)

  1. Gabriel Balaban
  2. Timur Bagâș
  3. Adrian Brănescu
  4. Diana Gabriela Chirilă
  5. Mihai Răducu
  6. Alin Doaga
  7. Monica Radu
  8. Cosmin Crintea
  9. Marius Bedrule
  10. Ionuț Șerban
  11. Matei Răzvan
  12. Alexandra-Oana Spătărelu
  13. Tudor Zugravu

Joi, 8-10 (334CAa, Răzvan Crainea)

  1. APRODU Andrei Ciprian
  2. COJOCARU Lucia-Mădălina
  3. GĂMAN Mihaela
  4. IANCU David-Traian
  5. MANGEA Liviu-Darius
  6. MEIROȘU Andreea
  7. ROMAN Alexandru-Costin
  8. ȚUICU Andrei-Ștefan
  9. VARGA Mihai
  10. ȚIFREA Alexandru - 331CA
  11. MIHAI Alexandru - 331CC
  12. TĂNASE Teodora-Gabriela - 331CC
  13. MÎNDROIU Dorin Marian - 332CC
  14. LUPU Cristian - 334CC
  15. TABACU Cristina - 341C2

Joi, 10-12 (334CAb, Laura Gheorghe)

  1. Bogdan Calapod
  2. Octavian Grigorescu
  3. Cosmin Tomulescu
  4. Marian Alexandru Grigoroiu
  5. Remus Mazilu
  6. Andrei Duma
  7. Dragoș Corlătescu
  8. Ionuț Alexandru Matei
  9. Vlad Bogdan Mănica
  10. Alexandra Ștefania Ghiță
  11. Cristian-Doru Neagu
  12. Florin-Cristian Hurezeanu
  13. Dan George Dinu
  14. Mircea Valentin Nedelcu

Joi, 12-14 (331CAb, Cristian Condurache)

  1. Mihai-Cristian Volomer
  2. Bogdan Cristian Marchiș
  3. Andrei Dragoș Manea
  4. Cosmin-Ioan Petrișor
  5. Marius-Lucian Andrei
  6. Alexandru Mihail Orlando
  7. Alexandra Zapuc
  8. Elena-Raluca Butacu
  9. Elena-Cristina Bușe
  10. Claudia-Rafaela Rogoz
  11. Marius Cristian Eșeanu - 332CC
  12. Roxana-Steliana Căpitanu - 332CC
  13. Raluca Elena Grigorescu - 332CC
  14. Georgiana Chelu - 334CA

Joi, 14-16 (334CCa, Laura Vasilescu)

  1. Andreea-Daniela Chivu
  2. Nicoleta Florea
  3. Ana-Maria Lefter
  4. Alexandru Ionescu
  5. Nicoleta-Mirela Grigore
  6. Mihăiță Ghiorghe
  7. Cosmin Boacă
  8. Andreea Căpățînă
  9. Mădălin-Cristian Colezea
  10. Roxana-Andreea Cazacu
  11. Marian-Alexandru Dinu
  12. Robert-Vlăduț Pătrașcu
  13. Gabriel Miu
  14. Alexandra Prisecaru - 333CC
  15. Ana Constantinescu - 341C2
  16. Cristian Savin - 342C2

Joi, 16-18 (332CAa, Laura Vasilescu)

  1. Claudiu Lătărețu
  2. Radu-Petru Daia
  3. Mihai Alexandru Vasiliu
  4. Constantin Răzvan Chivu
  5. Maria Cristina Bucur
  6. Mihai Ovidiu Crăc
  7. Tănase Alexandru Dobrin
  8. Viorel Ionuț Bibiloiu
  9. Valentin Buză
  10. Sabina Mihăilă
  11. Ștefan-Cosmin Zamfir - 331CA
  12. Andrei-Emanuel Vasilescu - 331CA
  13. Nicoleta Bîrsan - 341C2
  14. Alexandru Vlădescu - 341C3
  15. Alina Tănase - 341C4
  16. Claudiu Popescu - 341C2

Joi, 18-20 (332CAb, Adrian Stanciu)

  1. Mihail-Raul Vasile
  2. Diana Băluțoiu
  3. Eugen Stoica
  4. Radu Băloiu
  5. Mihai Ștefănescu
  6. Anca Barbu
  7. Mihai Nagnibeda
  8. Marian Panait
  9. Mădălina Bălăceanu
  10. Răzvan Mirel Paraschivu
  11. Andreea Codrina Mihalache
  12. Mihai Alexandru Iacob
  13. Marian Dobre
  14. Oleksandr Maslyennikov

Vineri, 8-10 (332CBa, Adrian Stanciu)

  1. Alexandru Hulea
  2. Irineu Bărbieru
  3. Cristina Șuțoiu - 331CB
  4. Florina Spătaru - 342C5
  5. Ioan-Andrei Bănaru - 334CB
  6. Diana Dumitrescu - 333CB

Vineri, 10-12 (334CBa, Adrian Stanciu)

  1. Alin-Valentin Rădulescu
  2. Andrei Costin Lică
  3. George Cristian Vlad
  4. Geanina Mihalea
  5. Codrin-Victor Poienaru
  6. Florina Cîrciumaru
  7. Ioana Elena Ciornei
  8. Constantin Costescu
  9. Florin Constantin Avram
  10. Cristian-Emil Marin
  11. Robert Stoean - 342C2
  12. Radu Constantinescu - 332CB
  13. Ernest-Claudiu Hautelman - 332CB

Vineri, 12-14 (333CBb, Vladimir Diaconescu)

  1. Florina-Marinela Roauă
  2. Andreea Popescu
  3. Ștefan Dobre
  4. Florin-Eugen Ionescu
  5. Elena Giorgiana Chiru
  6. Costin Giorgian Papuc
  7. Iustinian Andrioaie
  8. Mircea-Andrei Bălășel
  9. Serghei Țanțuc
  10. Tiberius-Ionuț Ciucă
  11. Ecaterina Pârlog
  12. Alexandra Tudor
  13. Denisa-Patricia Constantinescu - 334CB
  14. Andrei-Gabriel Macavei - 334CB
  15. Elena-Andrada Bosînceanu - 342C4

Vineri, 14-16 (331CCa, Laura Gheorghe)

  1. Andreea Lucia Ilieș
  2. Tudor Vasile
  3. Ștefan Gabriel Mirea
  4. Ioan-Bogdan Popa
  5. Adriana Elenora Spătaru
  6. Georgiana Elena Dolocan
  7. Beatrice Ioana Ivan
  8. Corina Ioana Tudorache
  9. George-Liviu Geambașu
  10. Ana-Georgiana Ștefan
  11. Ionuț Sîrbu - 341C4
  12. Anca-Andreea Roșca - 333CC

Vineri, 16-18 (332CCb, Laura Gheorghe)

  1. Dragoș-Ronald Rugescu
  2. Daria Nedelcu
  3. Alexandru Stăncioiu
  4. Ivona Ștefania Dinică
  5. Robert Bîndar
  6. Adi Andrei Mihoci
  7. Mihai Cătalin Bleonț
  8. Răzvan Aurariu - C2TD
  9. Diana Cristina Culincu - 342C2
  10. Irina-Alina Constantin - 342C4
so.txt · Last modified: 2015/02/19 15:05 by razvan.deaconescu
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0